`Moje ciało nie musi być owijane, ściskane i zmieniane` - mama trójki dzieci zareagowała na niechciane porady w sprawie jej ciała po porodzie [FOTO]

Kelly namawia do doceniania i szanowania kobiecych ciał za to, że tak wiele znoszą.

Kelly Howland

Kelly Howland to mama trójki dzieci, która mieszka w Mishwaka w Stanach Zjednoczonych. Pewnego dnia wybrała się do jednego ze sklepów sieci Target razem ze swoim 2-tygodniowym dzieckiem. W supermarkecie zaczepiła ją nieznana jej kobieta, zadając kilka pytań o noworodka. Początkowo Kelly była przekonana, że kobieta jest szczerze zainteresowana dzieckiem, ale później okazało się, że miała w tym ukryty cel. Tak naprawdę była jednym ze sprzedawców produktów do pielęgnacji skóry. Mamie trójce dzieci zostawiła swoje dane kontaktowe na wypadek, gdyby Howland była zainteresowana wysmukleniem swojego ciała.

Kelly postanowiła podzielić się swoją historią na Facebooku. Napisała, że jest przekonana, że kobieta zaczepiła ją tylko dlatego, że miała ze sobą dziecko, które było jak olbrzymi znak informujący, że jest świeżo po porodzie.

„Wszyscy wiemy, że nasza kultura uderza w świeżo upieczone mamy i ich brak pewności siebie po porodzie.” – wyjaśniła Howland.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz