Kiedy włosów na głowie jest zbyt dużo – poznaj niezwykle `kudłatych` braci! [ZDJĘCIA]

Rodzice chłopców mają nadzieję, że z biegiem czasu grawitacja wygra.

kudłate dzieci

Lindsay i Simon Shelton mogą pochwalić się grubymi i lśniącymi włosami. Wizyta kobiety u fryzjera zawsze trwa dłużej niż innych Pań. Zarówno ona jak i jej maż przyznają, że włosów mają więcej, niż to konieczne. Para spodziewała się, że ich potomstwo będzie miało bujne fryzury, ale nigdy nie podejrzewała, że aż tak.

Cztery lata temu małżeństwo powitało na świecie syna George`a. Chłopczyk urodził się z taką ilością włosów, że po porodzie pielęgniarka biegła po nożyczki, by obciąć mu grzywkę wchodzącą w oczy.  Z wiekiem włosy George`a zamiast słabnąć stały się jeszcze grubsze i kręcone. Kilka miesięcy temu na świat przyszedł drugi syn pary, Stanley. Chłopczyk do ukończenia 6 miesiąca życia miał obcinane włosy trzykrotnie!

Włosy Stanley`a rosną w zatrważającym tempie. Wystarczy 8 tygodni, by były dłuższe o 2,5 centymetra! Rodzinny pediatra zapewnia, że nigdy wcześniej nie spotkał się z maluchami z tak bujnymi fryzurami. Mimo tego, że chłopcy są rodzeństwem, mają zupełnie inne włosy. George ma ciemne i kręcone, a Stanley jasne i proste.

Ludzie zawsze komentują bujne fryzury Stanley`a i George`a. Lindsay i Simon mają nadzieję, że z biegiem czasu grawitacja wygra. Na razie jednak nie pozostaje im nic innego, jak śmiać się z uroczego wyglądu ich obu synów.

Zobacz przeurocze zdjęcia „włochatych” braci! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz