Niesamowita przemiana mamy czwórki dzieci [ZDJĘCIA]

Mamy, które czują presję, by być idealne, powinny brać przykład z Joanny.

Joanna Vendetti

Ciężarne mają trudno. Najpierw oczekuje się od nich, że przejdą przez okres, w którym w ich ciele rośnie mały człowiek, urodzą go, a potem w mgnieniu oka wrócą do figury, którą społeczeństwo uważa za idealną. Wszystko po to, by dalej mogła być atrakcyjnym obiektem seksualnym dla wszechświata. A co z tym co ją naprawdę uszczęśliwia?

Joanna Vendetti jest matką czwórki dzieci. Po każdej ciąży z dwójką pierwszych dzieci, bez problemu zrzucała 22 kilogramy, które w ciąży przytyła. Robiła to dzięki ciężkim treningom i odpowiedniej diecie. Podczas gdy efekt końcowy ją zadowalał drogą, którą pokonywała nie była wesoła. Joanna przyznaje, że czuła się jakby karała swoje ciało.

Potem kobieta dowiedziała się, że znów jest w ciąży, tym razem bliźniaczej. Nie potrafiła sobie nawet wyobrazić, jak dużo przybierze na wadze. Jednak po urodzeniu bliźniaczek coś w niej pękło. Doszło do pewnej zmiany. Joanna podjęła decyzję, że od teraz będzie miła dla swojego ciała i pokocha siebie za to, czego dokonała. Zamierzała skoncentrować się na tym, by być silniejszą a nie szczuplejszą. Przestała skupiać się, by wyglądać lepiej dla obcych, ale dla siebie, własnych dzieci i męża. Za każdym razem, kiedy dopadają ją wątpliwości, zadaje sobie pytanie: Kto w tym pokoju urodził dwie osoby jednocześnie? Od razu przypomina sobie dlaczego to robi oraz, że ta zmiana jest głównie dla niej, a nie dla innych.

Zobacz zdjęcia wspaniałej metamorfozy Joanny! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz