Nietypowa rodzinna fotografia - kim jest tajemnicza postać na zdjęciu?

Kiedy chłopak 20-letniej Sierry dowiedział się, że będzie miał synka, był bardzo szczęśliwy. Nic nie zapowiadało tragedii, która nastąpiła później.

sierra & lane

Kiedy Lane dowiedział się, że będzie miał synka, był bardzo szczęśliwy, choć jak każdy nowo upieczony ojciec miał obawy, jak bardzo zmieni to jego życie. Nic nie zapowiadało tragedii, która nastąpiła kilka miesięcy później. Lane zginął w wypadku podczas rejsu łodzią, na miesiąc przed urodzeniem się ich dziecka.

Gdy jego dziewczyna się o tym dowiedziała była zdruzgotana, gdyż, jak mówi, był dla niej najważniejszą osobą w życiu i najlepszym przyjacielem. Poczuła wielką pustkę, lecz ze względu na bliski termin rozwiązania postanowiła się z tym faktem zmierzyć dla dobra ich wspólnego dziecka. Szczęśliwie urodziła synka i wychowuje go dzielnie w pojedynkę, wciąż mając w pamięci swojego ukochanego.

Sierra zawsze marzyła o tym by mieć rodzinną sesję zdjęciową, jak już urodzi się dziecko. Ale jak zrealizować marzenie, gdy zabrakło jednej z najważniejszych osób? Udało się to osiągnąć przy pomocy Photoshopa.

Na fotografii, do której komputerowo dołączono postać jej zmarłego chłopaka, widać więź, jaka ich łączyła. Ujęcie zostało zrobione tak aby wyrazić jego stosunek do rodziny, opiekuńczość i miłość.

Zdjęcie zostało zamieszczone w internecie, na facebookowym profilu jego autorki. Poruszyło ono serca wielu osób. Sierra jest pewna, że jej chłopak jest obecny w ich życiu i tak jak widać to na zdjęciu, dba o nich. To zdjęcie ma przypominać ich wspólnemu dziecku, że jego ojciec wciąż na niego patrzy i się o nie troszczy. Jest to przykład poruszającego uczucia i podkreślenia tego, że jeśli ktoś umarł nie oznacza to wcale, że musi już zawsze być nieobecny na rodzinnych fotografiach. Niezwykła idea, prawda?

Obejrzyjcie wspólne zdjęcia Sierry, Lane`a i ich synka Taosa DALEJ.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

MMX
2015-05-14 13:23:36

re: Nietypowa rodzinna fotografia - kim jest tajemnicza postać na zdjęciu?

Bo zwymiotuje od tych kitow...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz