Niezwykła historia: dwuletni synek jest wyższy od swojej mamy

Poznaj malucha, który jest dwa razy większy od swojej matki. Kobieta, która nie może chodzić ani stać z powodu wrodzonej łamliwości kości, ma dziecko dzięki surogatce.

Marie

Mark Andrews schyla się i z czułością całuje swoją matkę w czubek głowy. Mając 19 miesięcy już jest od niej wyższy. Marie, 32-latka z Milton Keynes (Wielka Brytania) choruje na ciężką odmianę wrodzonej łamliwości kości, co oznacza, że ma jedynie 45 cm wzrostu, a jej syn jest już prawie dwa razy wyższy.

Mający 80 cm bobas mógłby spowodować z łatwością poważne urazy u swojej matki, która złamała sobie kolano, spadając z łóżka. Marie mówi, że Mark miał jedynie trzy miesiące kiedy ją kopnął podczas zmiany pieluszki i tym samym złamał jej żebra. Kiedy siedzi na podłodze, a dziecko bawi się stojąc, wygląda przy niej jak gigant. Pomimo przyjemności podczas wspólnej zabawy, musi cały czas uważać, aby Mark na nią nie upadł i nie spowodował poważnych obrażeń.

Marie, która doświadczyła w swoim życiu ponad 200 złamań kości, nie może chodzić ani nawet stać. Jednak teraz, pomimo bolesnych złamań i ryzyka, na jakie jest narażona, jest bardziej szczęśliwa niż kiedykolwiek. Jej mężem jest 34-letni dentysta Dan. Ciągle powtarza, że spełniło się jej największe marzenie - została mamą, a patrzenie, jak dorasta jej synek jest absolutnie cudowne. Bycie rodzicami bardzo zbliżyło Marie i Dana do siebie i wprowadziło w ich życie wiele radości. Teraz para myśli o posiadaniu jeszcze jednego dziecka. Chcą, by znów surogatka przyszła im z pomocą.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz