Czy lekarka jest winna śmierci 4-letniego Nikodema?

Mama chłopca twierdzi, że gdyby jej syn został w porę zdiagnozowany, miałby szanse na przeżycie.

posocznica plamista

O tragedii w Trzemesznie mówi cała Polska. Dlaczego? Ponieważ jej ofiarą jest dziecko, zaledwie 4-letni Nikodem. Uśmiechnięty i radosny chłopiec, który w ciągu kilkunastu godzin stracił życie. Rodzice winią lekarkę a szpital broni swojej pracownicy twierdząc, że dziecko nie miało szans na przeżycie. Sprawę bada prokuratura i to ona zadecyduje, czy pediatra jest winna śmierci chłopca. Ale czy faktycznie nie dało się zrobić dla niego czegoś więcej?

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-02-25 15:12:52

Po pierwsze nie rozumiem słów pana wicedyrektora co to znaczy że chociaż gbyby pani doktor wcześniej zdiagnozowała sepsę to i tak Nikomem nie miał by szans na przeżycie?Na litość boską to jest człowiek i po to jest służba zdrowia żeby ratowali do samego końca każdego człowieka czy bogatego czy biednego.Po drugie był przypadek w ciągu tygodnia gdzie tež zmarła 3-letnia dziewczynka na sepsę i właśnie też w Gnieźnie więc powinno się na takie szczegóły jakzwracać uwa ... gę!!!Nie jestem lekarzem ale człowiekiem żeby i takich rzeczach wiedzieć!!!! Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-02-25 13:59:19

każdy głupi wie że plama na ciele to nic dobrego i nawet głupia doktorka powinna to wiedzieć mogła sprawdzić charakter tej plamy przykladajac cos do niej i sprawdzić czy pod naciskiem robi się blada.wsadzić do pierdla na długie lata choć to też nie będzie odpowiednią dla niej kara.powstrtzmam sie od wulgaryzmow.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz