Nie uwierzysz, co ten noworodek trzyma w dłoni!

To zdjęcie podbija internet i daje do myślenia!

spirala

Lucy Hellein zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego nowo narodzonego synka. Oprócz tego, kiedy maluszek przyszedł na świat i że waży 4 kg, mama postanowiła podzielić się z innymi dość niecodziennymi okolicznościami poczęcia maluszka. Otóż zaszła w ciążę mimo stosowania antykoncepcji, a na zdjęciu można zobaczyć, jak maluszek trzyma ...spiralę.

Jak to możliwe, że mimo spirali Lucy zaszła w ciążę? Jak się okazuje, metoda choć uznawana za jedną z najskuteczniejszych, może zwodzić. Prawidłowo zastosowana wkładka ma ponad 99,9% skuteczności, a więc jedna kobieta na 1000 zachodzi w przypadku jej użycia w ciążę.

- To była moja trzecia wkładka antykoncepcyjna w życiu. Pierwsze dwie sprawdziły się idealnie… Gdy w grudniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, byłam w niemałym szoku. Ale to nie koniec niespodzianek, ponieważ szybko okazało się, że od momentu zapłodnienia minęło już 18, a nie, tak jak myślałam, kilka tygodni. Za pomocą prześwietlenia USG staraliśmy się również znaleźć wkładkę antykoncepcyjną, po której nie było żadnego śladu. Pozwoliliśmy więc sobie założyć, że musiała wypaść, choć nie byłam tego pewna - mówi Lucy.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-10 12:00:12

Śmierdzi fejkiem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lekarz
2017-05-14 10:13:15

Na kilometr. To kompletna bzdura. Niektórzy zrobią wszystko, żeby zaistnieć. Dziwię się tylko tym co to dalej podają. Żenada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz