Znaleziono porzuconego noworodka z nieodciętą pępowiną! [ZDJĘCIA]

Tego przerażającego i jednocześnie szczęśliwego odkrycia dokonali policjanci patrolujący okolicę.

porzucony noworodek

Policja w Omanie dokonała odkrycia na odludziu w Omanie. Funkcjonariusze, który wczesnym rankiem, około 6:30, patrolowali okolicę Amerat w prowincji Maskat, natknęli się na 2-dniowego noworodka, który leżał na ziemi. Dziewczynka miała wciąż dołączoną pępowinę.
Posiadanie pozamałżeńskich dzieci jest w Omanie zabronione. Ustawa ta powoduje, że niezamężne ciężarne porzucają noworodki zaraz po urodzeniu, by uniknąć konsekwencji prawnych. Podejrzewa się, że właśnie to spotkało 2-dniową dziewczynkę.
Dziecko od razu trafiło do szpitala, gdzie lekarz po przebadaniu potwierdził, że stan dziewczynki jest stabilny. Dziecko miało szczęście, że zostało znalezione przez policjantów tak szybko, mimo miejsca, w którym zostało porzucone.
Dziewczynka jest dalej pod obserwacją lekarską, a policja rozpoczęła poszukiwania matki. Nie jest to jednak pierwszy przypadek porzucenia dziecka. W sierpniu znaleziono w jednym z parków porzucone rodzeństwo, które zostało później adoptowane przez jedną z omańskich rodzin.
Zobacz zdjęcia porzuconego maluszka!

kp

Komentarze (10)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mela
2016-11-05 18:04:24

Sama tego dziecka sobie nie zrobila ale sama musiala sobie pozniej radzic.dlaczego nie karaja chlopow za uprawianie sexu bez slubu jezeli tak ostro przestrzega sie religi . kobiete jak szmate wykorzystac z blotem zmieszac i jeszcze osadzic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Matka
2016-11-05 20:43:14

Nie rozumiem tego komentarza co ma piernik do wiatraka , facet zrobił zostawił niech spier*** dziecko jest moje i nigdy bym go nie porzuciła nawet jak bym sama zdychała z głodu pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 17 lat nie skączyłam szkoły nie mam kontaktu z rodzicami nikt mi nie pomagał dziś ma 4 lata jest szczęśliwy mam drugie dziecko 3msc też nie mam pomocy od nikogo ojciec dziecka no cóż mamy ślub żyjemy mieszkamy razem łoży na rodzine i tyle do tego się ogranicza , nie mogę liczyć na to że pomoże albo że wstanie w nocy , przecież jest przepracowany .Czasami jest cięzko bo można zwariować siedziąc z dziecmi 24 h na dobe nie mogę iść ani do lekarza ani na zakupy bo moje dzieci nie mają babci ani niani a tata , tata jest od zarabiania pieniędzy , nie mam nieraz siły ale daje sobie w pysk i daje rade bo dzieci są najważniejsze , jak bym teraz była w ciąży też bym sobie dała rade bo bym musiała , chociaż mój maż zarabia 1340 zł i mam kredyt 500 zł nie licząc innych opłat . Drugie dziecko było świadomym wyborem , powiecie pewnie że patologia ale jak teraz nie jest na to odpowiednia pora to za 10 lat też nie będzie bo maż nie będzie zarabiał 10tyś , nie będe miała domu z basenem itd kocham dzieci i cieszę się że nie wybrałam rodziny która mi dała ultimatum oddaj o wszystkim zapomnimy ,(nawet przez myśl mi to nie przeszło) i że zrezygnowałam ze szkoły na to też może przyjść czas , jeżeli znalazłabym takie dzieciątko na ulicy wzieła bym je i wychowała jak swoje po mimo tego że mam malutkie mieszkanie mało pieniędzy i dwoje własnych małych dzieci które potrzebują uwagi opieki i miłości zwłaszcza mój starszy zazdrośnik , przytuliła bym je i pokochała , nie ma wytłumaczenia dla takiej kobiety żadnego chyba że została zgwałcona ale mogła je oddać a nie skazywać na śmierć . Miłość wymaga poświęceń ja się poświęciłam i nie żałuje , mam nadzieje że to maleństwo znajdzie kochający dom . Przepraszam za słownictwo ale się zdenerwowałam .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Arra
2016-11-05 02:10:30

Oman to państwo arabskie. Dla tych pałających żądzą mordu - tam nie ma opcji pozostawienia dziecka w szpitalu przez niezamężną matkę. Wg Koranu taka kobieta popełnia cudzołóstwo i powinna zostać ukamienowana. Więc zanim zaczniecie gadać głupoty, to się trochę zastanówcie... Nieszczęsne to dziecko, ale matka też chce żyć...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Charlotte
2016-11-04 23:29:33

Gdyby zmienili prawo w Omanie to kobiety nie porzucalyby dzieci. Myślę ze te kobiety nie chcialy ich porzucac ale ze strachu czlowiek jest zdolny do wielu rzeczy. Nie powinnismy ich osadzac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anka
2016-11-04 20:52:00

To jest właśnie to, do czego prawo doprowadza kobiety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-11-04 20:20:06

Kobiete która zrobiła takie coś własnemu dziecku nie powinno się nazywać matką!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kika
2016-11-04 20:17:56

Do anonim.Jesteś nie człowiek i uważaj żeby te słowa nie obrucily się do ciebie.Bestio nie spelna rozumu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Agnieszka
2016-11-04 12:03:13

Tekst jest tragiczny,.jakby pisał to jakiś.analfabeta. Tragedia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz