Poruszające zdjęcia chorej mamy, która po raz ostatni karmi dziecko piersią [FOTO]

Żadna mama nie chciałaby zrezygnować z tak pięknego aspektu macierzyństwa.

nowotwór piersi

Ashley Kostiuk została zdiagnozowana z rakiem piersi w lipcu 2016 roku. Guzek odkryła, gdy karmiła piersią synka. Badania wykazały, że nowotwór jest złośliwy, więc podjęto decyzję o natychmiastowym rozpoczęciu chemioterapii. Dla młodej mamy oznaczało to zaprzestanie karmienia piersią i odstawienie synka.

W poranek przed rozpoczęciem leczenia Ashley miała po raz ostatni nakarmić synka. Jej przyjaciółka i fotografka, Jaclyn Briggs postanowiła udokumentować ten wzruszający i trudny moment. Takim oto sposobem powstały wyjątkowe i piękne zdjęcia.

„Zaczęła go karmić, a on zaczął spoglądać na nią i odsuwać się, by się do niej uśmiechnąć. Łzy spływały jej po policzkach.” – wyjaśniła Jaclyn. „To są momenty, dla których żyje każda mama. Ashley musiała się z nimi pożegnać.”.

Ashley oprócz chemioterapii przeszła również podwójną mastektomię, ale to dalej nie koniec leczenia. Potrzebuje jeszcze kilku operacji i radioterapii, która będzie trwała 6 tygodni. Kobieta się jednak nie poddaje, bo ma dla kogo żyć. Jej ciocia twierdzi nawet, że mimo tak bolesnych doświadczeń jest jeszcze silniejsza, niż była wcześniej.

Na następnych stronach zobacz poruszające zdjęcia Ashley!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sneery
2017-05-22 09:28:06

Pal licho z tymi cyckami i karmieniem, niektórym kobietom nie jest w ogóle dane mieć dzieci.... ważne, żeby przeżyła i żeby dziecko w ogóle miało matkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz