Odtworzyli zdjęcia z dzieciństwa - zobacz efekty!

Ciepłe, wzruszające i zabawne obrazy z dzieciństwa.

zdjęcie z dzieciństwa

Każdy z nas lubi czasem przypomnieć sobie jak to było być dzieckiem. Otworzyć stary album i powspominać z nostalgią beztroskie lata dzieciństwa. Takie "zaglądanie w przeszłość" przywołuje wspomnienia i przypomina, jak ważny to był dla nas czas. 

Zasady, obowiązki czy wymagania jeszcze nie zawsze nas dotyczyły. Robiliśmy to, na co mieliśmy ochotę, bardzo często nie licząc się  z konsekwencjami i zagrożeniami, jakie na nas czyhały. W tym czasie najważniejsze były zupełnie inne sprawy. Dziś mogłyby się zdawać infantylne, jednak wtedy były tak bardzo istotne. Ważne było tu i teraz. Od zmartwień byli rodzice. 

Co ciekawe, podobna tęsknota dopada wiele osób i objawia się w bardzo ciekawy sposób. Na blogach, forach i sieciach społecznościowych ludzie z całego świata zamieszczają połączone pary zdjęć - jedno przedstawiające scenkę z ich dzieciństwa, a drugie, na którym są te same osoby, nawet kilkadziesiąt lat później. Zdjęcia odwzorowują przeszłość. Warto zauważyć, że autorzy fotografii dopasowali nawet ubrania i pozy do oryginalnych zdjęć z dzieciństwa.

Zobacz ciepłe, wzruszające i zabawne obrazy z dzieciństwa, odtwarzające tamten klimat i scenerię!

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Justyna
2016-04-27 20:08:07

re: Odtworzyli zdjęcia z dzieciństwa - zobacz efekty!

Super!!! :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz