OKROPNE MATKI - czy one potrafią kochać?

Narkomanka, sadystka, gwiazda porno - szokujące przypadki, które niestety są prawdziwe. To naprawdę przykre.

matka

Matką może być niemal każda kobieta. Dobrą matką - na pewno nie wszystkie. Choć dla większości z nas dbanie o dobro dziecka jest wartością podstawową, niektórzy stawiają wyłącznie na własną wygodę i chore upodobania. Patologiczna rodzina to nie tylko taka, w której mamy do czynienia z przemocą fizyczną czy alkoholizmem rodziców. Czasami o wiele bardziej bolesna jest zwykła nieodpowiedzialność. Kobiety, które chcemy Wam przedstawić, ewidentnie zawiodły. Zamiast wsparcia, miłości i poczucia bezpieczeństwa, zgotowały swoim pociechom ból i upokorzenie na długie lata.

Za jakiś czas, kiedy dzieci tych wyrodnych matek dowiedzą się o ich wszystkich poczynaniach, mogą przeżyć szok. O ile już teraz nie są świadome, do czego tak naprawdę są zdolne... Sadystyczne skłonności, praca w seks-biznesie, uzależnienia, przemoc – to nie pozostanie obojętne dla rozwoju i przyszłości tych bezbronnych istot. Pomimo tego, wszystkie te matki zgodnie przyznają, że wybrały taki, a nie inny sposób na życie, wyłącznie dla dobra dzieci.

Nie wiemy, czy każda bez wyjątku zasłużyła na pozbawienie jej praw rodzicielskich, ale w wielu przypadkach byłoby to rozwiązanie jak najbardziej uzasadnione. Dla niektórych tak to się właśnie skończyło. Opinia publiczna być może kiedyś zapomni o ich wybrykach. Dzieci na pewno nie. Oto najgorsze matki, jakie można sobie wyobrazić!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz