Bezduszna opiekunka ukarała 6-miesięczne dziecko, bo nie chciało przestać płakać

Niania postanowiła w bestialski sposób uspokoić malutką dziewczynkę.

Ismelda Ramos Mendoza

36-letnia Ismelda Ramos Mendoza wydawała się zaufaną opiekunką do dzieci. Kiedy jedna z mam podrzuciła jej na kilka godzin swoją 6-miesięczną córeczkę nawet przez chwilę nie pomyślała, że jej dziecku może stać się krzywda. Jednak kiedy wróciła odebrać dziewczynkę z domu niani zauważyła na jej malutkich stopach ślady oparzeń. Kiedy zapytała opiekunkę, co się stało kobieta udawała, że nie wie, skąd wzięły się te bolesne rany. Matczyny instynkt nie pozwolił jej zostawić sprawy bez odpowiedzi. Od razu zadzwoniła po policję, która szybko doszła do tego, co spotkało 6-miesięczne dziecko.

Zobacz też: Bezduszna niania znęcała się nad niepełnosprawnym chłopcem! [ZDJĘCIA+VIDEO] >>>

Śledztwo wykazało, że dziewczynka tego dnia była dość marudna. Nie chciała przestać płakać, więc Ismelda Ramos Mendoza postanowiła ją uspokoić w bestialski sposób. Przygotowywała w tym czasie tortillę na patelni, więc wykorzystała rozgrzane naczynie i dotknęła go nóżkami dziecka. Dziewczynka od razu została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili oparzenia drugiego stopnia. Policja aresztowała bezduszną opiekunkę, która została oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem.

Zachowanie niani zszokowało lokalną społeczność, pośród której mieszkały zarówno oskarżona jak i jej 6-miesięczna ofiara. „Nie mogę, to obrzydliwe. Ostatnio wszędzie czytam, że opiekunki straszliwie krzywdzą niewinne dzieci. Cieszę się, że moja rodzina jest w stanie opiekować się moim małym synkiem.” – napisała jedna z internautek. „No tak, bo przypalanie stopy dziecka rozgrzaną patelnią powstrzyma je od płaczu. Przerażające.” – dodała druga.

Wielu z rodziców przyznało, że nie ma zaufania do niań i ma ogromne szczęście, że mogą samodzielnie sprawować opiekę nad własnymi dziećmi lub powierzać ją zaufanemu członkowi rodziny.

Kochane Supermamy, a czy Wy ufacie swoim nianiom?

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz