Ostateczny apel dla Walczącej Mamy!

Zostało kilkanaście godzin, by uczynić tym dwóm duszyczkom świat piękniejszym, lepszym, bezpieczniejszym!

mama i dziecko

Kochane SuperMamy! Ty, Ty i Ty!

Jakiś czas temu poznaliśmy wszyscy historię Walczącej Mamy: TUTAJ.

Od kilku dni apelowaliśmy o pomoc w jej nowym starcie: TUTAJ.

Udało się zebrać nieco ponad połowę. Na ten moment wszystko zostało wstrzymane na kilka dni. Praca, mieszkanie, przeprowadzka. To, co już zebraliśmy do wczoraj, przekazano wynajmującemu lokum, w którym Walcząca Mama z dzieciątkiem zamieszka. Reszta musi zostać zebrana dzisiaj do wieczora, zostało już bardzo niewiele tak naprawdę. Nie zapominajmy, że kwota zrzutki to tylko koszty najmu, kaucji, przewozu rzeczy. Później tę Mamę czeka rozpoczynanie wszystkiego od samego początku, od zupełnych podstaw. Kilka osób zaproponowało wysyłkę paczek z ubraniami, żywnością. Ale kochane... Gdzie? Na jaki adres? Oni tam wciąż nie mieszkają! Zmieńmy to wspólnymi siłami, kartony czekają na ponowne zapełnienie, ta Mamusia zbiera grosik do grosika by jak największą kwotą wspomóc zrzutkę. Mamy czas dzisiaj do wieczora.

Kwota zrzutki to minimum, które dzieli tę Mamusię i Maleństwo od życia, na jakie zasłużyli. Moim marzeniem jest zebranie kwoty ponad te minimum, by mieli chociaż minimalną rezerwę finansową. Ale skupmy się chociaż na tym minimum!

Co robimy? Jak możemy pomóc? Wchodzimy tu: https://zrzutka.pl/fcwemv

I wpłacamy chociaż po 5 zł, tyle ile możemy! Dobro do nas wraca! Zostało kilkanaście godzin, by uczynić tym dwóm duszyczkom świat piękniejszym, lepszym, bezpieczniejszym!

Trzymajmy za siebie nawzajem kciuki!

Anna (nazwisko do wiadomości redakcji)

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Asiunia
2015-07-04 16:17:55

re: Ostateczny apel dla Walczącej Mamy!

Ale nie rozumiem. Dlaczego tylko pieniadze. Jest wiele osób które pomogłoby w inny spodób.Jak gdzie wysyłać? Przeciez wkoncu tam zamieszkaja to wynajmujący przetrzyma i przekarze ubrania i zabawki itd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pomoc
2015-07-04 23:04:26

Chetne osoby pomagaja rowniez i w ten sposob, na Facebooku krazy adres e-mail tej mamy. Paczki beda wysylane gdy tam zamieszkaja. A dlaczego pieniadze? Bo to ich brakuje do tego zamieszkania wlasnie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz