Oto, co się stało, gdy przestała myć włosy. Teraz chwali się efektem.

Pożegnała się z szamponem pół roku temu. Było trudno, ale - jak sama podkreśla - było warto! Efekty są zdumiewające.

bush

Co drugi dzień albo nawet codziennie myjecie włosy, nakładacie odżywkę, a raz w tygodniu maskę? Comiesięczne wizyty u fryzjera? Olejowanie? Virginia Tapscott postanowiłą skończyć z tym raz na zawsze! Efekty dają do myślenia!

Znana blogerka i instagramerka przyznała, że ponad pół roku temu zrezygnowała z mycia włosów. U wielu osób jej decyzja budzi obrzydzenie, ale media nie przestają się nią zachwycać. Virginia zapowiada, że już nigdy nie zamierza wracać do dawnych nawyków.

Moje włosy nie były myte szamponem ani odżywką, obcinane ani farbowane od ponad sześciu miesięcy. I właściwie działa to naprawdę fantastycznie. Możecie się zastanawiać „o Boże, dlaczego?”. Otóż dlatego, że chcę nakładać mniej różnych rzeczy na swoje ciało i mniej tych świństw spuszczać do ścieków – napisała Virginia.

Czy to nie jest chociaż odrobinę dziwne, że używamy aż trzech różnych rodzajów mydła, kiedy bierzemy prysznic? – zapytała czytelników – Jak myślicie, co się stało, gdy przestałam myć włosy?

Nic. Nic się nie stało – odpowiedziała – Okazuje się, że to, co robiłam każdego dnia można zastąpić zwykłą czystą wodą. Jedyne, czego teraz używam, to naturalna maska ​​do włosów DIY i peeling do skóry głowy raz na kilka miesięcy.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz