Oto jak wyglądało pierwsze Halloween pewnych wcześniaków dzięki pielęgniarkom w jednym ze szpitali [ZDJĘCIA]

Filcowe kostiumy zostały przygotowane własnoręcznie.

dzieci jako superbohaterowie

Rodzic każdego wcześniaka wie, że pierwsze tygodnie po narodzinach są ciężkie i emocjonujące. Dzięki zdolnościom i życzliwości innych ludzi, opiekunowie tych maluchów choć raz nie czuli się samotni. Podczas gdy wszyscy szykowali się na halloweenowe przyjęcia, wolontariusze i pielęgniarki ze szpitala dla wcześniaków w Kansas postanowili zaskoczyć rodziców i uczynić pierwsze Halloween ich dzieci wyjątkowym.  Tego roku wcześniaki ze szpitala w Kansas zamieniły się w superbohaterów, motylki i inne przeurocze postaci. Ten wspaniały gest dał ich rodzicom potrzebną siłę, nadzieję i radość.

"Rodzice mogli wybrać kostium dla swojego dziecka, który pasowałby do jego osobowości." – wyjaśniła rzecznik prasowa szpitala, Michelle Manuel.

Kostiumy były przygotowane własnoręcznie dla każdego malucha. Większość dzieci miała stroje superbohaterów, by uhonorować ich codzienną walkę o życie. Dodatkowo każdy z rodziców otrzymał halloweenową kartkę z odciskiem stópek swojego maluszka, ręcznie szydełkowaną dynię ze słodkościami i książeczkę, którą będą mogli przeczytać swoim dzieciom w przyszłości.

Zobacz te wspaniałe zdjęcia w naszej galerii! >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama wcześniaka
2016-11-23 12:01:53

A u nas w szpitalach pielęgniary na oddziałach wcześniaczych zachowują się, jakby komuś robiły łaskę, że pracują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz