Oto matki-REKORDZISTKI!

70-latka w ciąży, 10 kg bobas, 75-dniowy poród... Kobiece ciało jest w stanie znieść bardzo wiele.

mama

Z roku na rok w krajach rozwiniętych rodzi się coraz mniej dzieci. Już dzisiaj na każdą Polkę przypada statystycznie zaledwie nieco ponad jeden potomek. Na powiększenie rodziny decydujemy się rzadziej, ale jeśli już, mamy zdecydowanie większą szansę na urodzenie zdrowego malucha. Postęp medycyny i lepsza diagnostyka robią swoje. Doskonałym przykładem są narodziny ośmioraczków, które przyszły na świat kilka lat temu i wszystkim udało się przeżyć.

Myślicie, że to kres kobiecych możliwości? Nic bardziej mylnego. Historia zna jeszcze bardziej niesamowite przypadki. Rodzimy mając kilka, a nawet kilkadziesiąt lat. Nasze dzieci potrafią być ekstremalne małe lub wręcz ogromne. Niektóre porody trwają kilka miesięcy... Przypadki, o których chcemy Wam opowiedzieć udowadniają jedno – nie jesteśmy słabą płcią. Potrafimy przetrwać i dać życie nawet w najbardziej niesprzyjających okolicznościach.

Poznajcie matki, które zasłużyły na miano rekordzistek. O ich porodach będzie się pamiętało jeszcze przez wiele lat, bo coś takiego nie zdarza się na co dzień!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz