Oto PRAWDZIWE MAMY - to kobiety z krwi i kości. Utożsamiasz się z tym? (ZDJĘCIA)

Kobieta nie musi być ani szczupła, ani apetyczna, ani "w sam raz". Kobieta ma prawo być taka, jak chce! Zwłaszcza, kiedy urodziła dziecko. Wówczas powinna być przede wszystkim uśmiechnięta! Obejrzyjcie zdjęcia Ashley Wells Jackson, fotografki znanej z projektu: „4th Trimester Bodies Project”.

a

Ashley Wells Jackson to fotografka, która specjalizuje się w zdjęciach typu buduar i pin-up. Najbardziej jednak zasłynęła serią zdjęć pod nazwą "4th Trimester Bodies Project", pokazującymi matki w okresie po urodzeniu dziecka, który to czas właśnie został nazwany czwartym trymestrem.

Jak mówi sama autorka zdjęć, poprzez stworzenie i upublicznienie tego projektu chciała zwrócić uwagę świata na niesprawiedliwy i raniący matki obraz kobiecego ciała w mediach. Obraz, który rzadko ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością.

Coraz częściej mówi się o powrocie do naturalizmu jako słusznego sposobu przedstawiania człowieka. Mężczyzna w typie "drwala" i kobiety "bez retuszu" zaczynają pojawiać się na okładkach liczących się kolorowych czasopism, dyktujących trendy.

Pokazujemy Wam zdjęcia z projektu Ashley Wells Jackson. Naszym zdaniem są piękne. Zobaczcie je dalej.

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anita
2015-05-26 23:01:34

re: Oto PRAWDZIWE MAMY - to kobiety z krwi i kości. Utożsamiasz się z tym? (ZDJĘCIA)

Mnie się bardzo podobają te zdjęcia. Tak właśnie my kobiety wyglądamy po urodzeniu naszych pociech

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz