Para gejów składa hołd tradycyjnej rodzinie - Dolce&Gabbana przeciw in vitro i homoadopcjom

Włoscy projektanci wzbudzili w tym roku emocje z dwóch powodów: niezwykłego pokazu na Milan Fashion Week "Viva la Mamma", za który zebrali owacje na stojąco i mnóstwo pochlebnych opinii w mediach na całym świecie, a już w kilka tygodni później zostali zbojkotowanymi przez pół celebryckiego świata. Za co? Przeczytajcie!

D&G

Modelka Bianca Balti w 6. miesiącu ciąży (z drugim dzieckiem), modelki ze swoimi pociechami, w sumie jedenaścioro maluchów - od niemowląt po kilkulatki, w tle piosenka Spice Girls pod tytułem "Mama". To pokaz mody Dolce&Gabbana na Milan Fasion Week. Magazyn Vogue nazwał pokaz włoskiego duetu projektantów celebracją macierzyństwa.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana swoim pokazem, na którym można było zobaczyć ubrania i akcesoria z nadrukami będącymi kopią dzięcięcych rysunków oraz sukienki z motywem róży - kwiatu, który wręcza się włoskim mammom w Dniu Matki poruszyli serca swoich fanów i krytyków. Rysunki zdobiące ubrania kolekcji nanosiły na tkaniny między innymi siostrzenice Dolce i Gabbany. Pokaz wywołał wiele pozytywnych emocji, ze łzami wzruszenia włącznie, gdyż była na nim obecna 84-letnia matka Stefano Gabbany, z którą syn dumnie pozował do zdjęć.

Projektanci w wywiadach podkreślili, że rodzina to wartość, o którą wyjątkowo w dzisiejszych, mrocznych czasach należy walczyć, a matka jest jej największą opoką.

W swoim hołdowaniu wartościom tradycyjnej rodziny Domenico Dolce i Stefano Gabbana okazali się wyjątkowo konsekwentni. Już od dawna wiadomo, że są oni przeciwni małżeństwom zawieranym przez pary homoseksualne. Na dodatek niedawno, w wywiadzie dla włoskiego pisma Panorama wypowiedzieli się również przeciwko homoadopcjom i in vitro. Dzieci z in vitro Domenico Dolce nazwał nawet "syntetycznymi". Projektanci uważają, że rodzina powinna być rozumiana tradycyjnie, a prokreacja musi być aktem miłości.

Wypowiedzi te ściągnęły na nich czarne chmury! Pierwszy odezwał się ojciec dwojga dzieci z in vitro, wychowujący je ze swoim partnerem, Elton John. Powiedział, że takie opinie w ustach projektantów to objaw archaicznego myślenia. Zagrzmiał: "Jak śmiecie nazywać moje piękne dzieci syntetycznymi. I wstydźcie się grożenia palcem in vitro, to cud który pozwolił wielu ludziom, także gejom, spełnić marzenie o posiadaniu dzieci!". Kolejnym krokiem muzyka był bojkot ubrań projektantów. Dołączyli do niego inni. Kto jescze poparł bojkot, zapoczątkowany przez Eltona Johna?

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

matka
2015-03-25 11:18:20

re: Para gejów składa hołd tradycyjnej rodzinie - Dolce&Gabbana przeciw in vitro i homoadopcjom

Po co in vitro, jest tyle biednych, porzuconych dzieci w domach dziecka, które czekają na miłość. Adopcja przez homoseksualistów stanowcze NIE !!!!!!! Niech żyją w związkach ale bez wyciągania w to nic jeszcze nie rozumiejących dzieci. To jest chore, wypaczone i bardzo krzywdzące dla nich w dalszym życiu. Popieram projektantów!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
y
2015-03-24 12:12:50

re: Para gejów składa hołd tradycyjnej rodzinie - Dolce&Gabbana przeciw in vitro i homoadopcjom

Moim zdaniem mają racje, nikt nie broni parą homoseksualnym żyć w związku, ale adopcja to zupełnie inne temat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz