Para lesbijek dzieli się swoimi zdjęciami w ciąży!

Kiedy Melanie i Vanessa Iris Roy opublikowały swoje zdjęcia w ciąży, nie przypuszczały, że zrobią one taką furorę.

Melanie Roy

Melanie i Vanessa Iris Roy mieszkają w Karolinie Północnej. Są po ślubie. Mają dwoje dzieci: synka Jaxa i córeczkę Ero. Chłopca urodziła Vanessa, a dziewczynkę Melanie.

Para podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami, na których okazują sobie czułość. Na jednym zdjęciu Vanessa jest w ciąży z Jaxem, a na drugim Melanie z Ero. Fotografie dzieli niecały rok różnicy. Zdjęcia zostały opublikowane w lutym 2015 roku i zrobiły furorę w sieci. Wiele stron internetowych wspierających społeczność LGBT (lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transgenderyczne) publikowało fotografię, podkreślając uznanie dla tej małżeńskiej pary.

„To szaleństwo zobaczyć, że ludzie uznają moją rodzinę za inspirującą.” – powiedziała Melanie. „Jesteśmy w kompletnym szoku!”.

Melanie i Vanessa mają nadzieję, że ich zdjęcia zachęcą inne lesbijskie pary do rozważenia powiększenia swojej rodziny o dzieci. „Vanessa i ja zawsze powtarzałyśmy, że obie chciałybyśmy zajść w ciążę. Kobiece ciało jest niesamowite! Sposób w jakim tworzy się i rozwija w nim człowiek jest wspaniały." - powiedziała Melanie. Lesbijki mają nadzieję, że ich zdjęcia zachęcą niektóre kobiety w podobnej sytuacji do urodzenia dziecka.”

Zobacz zdjęcia Vanessy i Melanie!

kp

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Gen
2016-03-30 18:25:20

re: Para lesbijek dzieli się swoimi zdjęciami w ciąży!

Oczywiście wiecie, że największy odsetek pedofili stanowią osoby deklarujące się jako homoseksualne. Czyli wśród osób homoseksualnych, najwięcej jest pedofili.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-31 18:48:26

pogięło cię

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ktoś
2016-03-31 19:41:48

A heteroseksualni faceci gwałcą kobiety... i co teraz? Nie każdy homseksualista to pedofil i nie każdy hetero facet to gwałciciel.. Proszę ludzie nauczcie się tolerancji bo jej brak do niczego dobrego nie prowadzi... Jeśli nikt nie robi wam krzywdy to po co się rzucać :) Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz