Pewna mama szczerze o swoim ciele: `Nienawidzę mojego ciała po ciąży i operacji!` [ZDJĘCIA]

Obwisły i mało jędrny brzuch po ciąży to problem prawie każdej mamy.

Sarah Cawood

Sarah Cawood podczas swojej długiej kariery pracowała na wielu stanowiskach. Była baletnicą, artystką w teatrze muzycznym i prezenterką telewizyjną. W każdym z tych zawodów jej ciało odgrywało ważną rolę i musiała o nie dbać. Wszystko zmieniło się od czasu porodu.
W przypadku zajścia w ciążę w wieku dwudziestu kilku lat wszystkie nadprogramowe kilogramy znikną po porodzie, a pełna kolagenu i elastyczna skóra wróci na swoje miejsce. Kiedy jednak kobieta zostaje mamą mając ponad 30 lat, skóra rozciągnięta w wyniku przybierania na wadze pozostawia po sobie pewne niechciane pamiątki.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-11-12 12:44:44

kurcze no bez przesady, zamiast się cieszyć i doceniać fakt, że uszła z życiem, marudzi bo jej brzuch wystaje. Ludziom to się już w głowach poprzewracało z tym kultem idealnego ciała, po co to? I tak każdy z nas się zestarzeje, zmarszczy a w końcu umrze i tyle będzie tego idealnego ciała. Przecież jej wygląd nie jest wynikiem zaniedbania ale poważnej operacji ratującej życie.. nie mogę się doczekać, kiedy ten plastikowy świat runie, a ludzie znów zaczną się cieszyć t ... ym, kim są, a nie jak wyglądają.. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magdalena
2016-11-12 11:12:36

Nie pogodziłam się

W ogóle nie mogę się pogodzić ze zmianami. Nie dość, że dużo przytyłam w ciąży, ogólnie mam tendencję do tycia to jeszcze miałam cc. Zostały mi zbędne kilogramy i brzydka, zwisająca skóra. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, brzydzę się siebie. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się wrócić chociaż do stanu sprzed ciąży. Mam 25 lat i 5 miesięcy temu miałam pierwszy poród i to przez cc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magdalena
2016-11-13 20:04:29

Nie pogodziłam się

Czemu mój komentarz został skasowany i zastąpiony powyższym? Czyżbym pisała coś, co nie wszystkim się podoba?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz