Tragiczny wypadek w Łodzi: Pięciolatek powiesił się na ramiączku od plecaka

Lekarze walczą o życie Filipa. Stan dziecka jest krytyczny.

Pięciolatek powiesił się na ramiączku od plecaka

W niedzielę przed południem w Łodzi doszło do tragicznego wypadku, na ramiączku od plecaka powiesił się 5-letni chłopiec.

Kiedy mama dziecka była w pracy, ojciec prawdopodobnie zasnął podczas oglądania telewizji. W tym czasie w drugim pokoju bawiło się dwóch chłopców, 5- i 11-latek. Gdy ojciec dzieci po przebudzeniu wszedł do pokoju, zobaczył Filipa wiszącego na piętrowym łóżku na rączce od plecaka.

- Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku - poinformowała w rozmowie z Polsat News mł. insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.

Starszy barat nie zauważył, że coś się dzieje, ponieważ ... grał na telefonie. Chłopiec jako jedyny świadek zdarzenia ma zostać przesłuchany przez prokuraturę i sąd w obecności psychologa w tzw. niebieskim pokoju dla dzieci.

Lekarze walczą o życie Filipa, stan dziecka jest jednak krytyczny. Obecnie chłopiec jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej.

Rodzice cieszą się dobrą opinią wśród sąsiadów. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Zasada ograniczonego zaufania

Tak tragiczne wypadki pokazują, że w przypadku dzieci zawsze należy się kierować ograniczonym zaufaniem. Czujność wobec otoczenia, nawet dobrze znanego to podstawa. Pamiętaj, że dziecięca fantazja nie zna granic. To może być szalony pomysł, brak wyobraźni lub chwila nieuwagi. To mogą być sekundy, które decydują o życiu i zdrowiu twojego dziecka ...

db

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

??
2017-03-07 18:54:48

Moze sie jednak okazac ze 5 latka powiesil wlasny braciszek 11 letni. Zupelnie mnie to nie zaskoczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz