Pięcioro dzieci za jednym zamachem - co za historia!

W trakcie procedury adopcyjnej para dowiedziała się, że spodziewa się własnych dzieci!

Sarah&Andy

Niezwykła historia spotkała parę z Oklahomy. Sarah i Andy po wielu staraniach o dziecko, wybrali się do specjalisty. Tam usłyszeli, że in vitro będzie kosztować ich sześćdziesiąt tysięcy dolarów i da im zaledwie dziesięć procent szans na zajście w ciążę. Zdecydowali się więc na adopcję dziecka od kobiety, która będąc już w ciąży wiedziała, że po urodzeniu chce oddać swoje dziecko, czyli tak zwaną adopcję ze wskazaniem. Kiedy wszystko było już dopięte na ostatni guzik, czekała ich wielka niespodzianka. Podczas kontrolnej wizyty u lekarza okazało się, że matka adopcyjna jest w ciąży nie z jednym, nie z dwójką, a z trójką dzieci! Po narodzinach Joel, Hannah i Elizabeth czekała ich kolejna niespodzianka od losu.

Adoptowane maleństwa jeszcze nie zdążyły się urodzić, kiedy para odkryła, że tym razem Sarah jest w ciąży! Po dziewięciu miesiącach na świat przyszły ich własne... bliźnięta!

Sami przyznają, że niewiele śpią i jeszcze mniej siedzą w spokoju, zmęczenie sięga granic ale mogą liczyć na bliskich: przyjaciół, sąsiadów, współwiernych z ich społeczności baptystów. Maleństwa zużywają około 300 pieluch tygodniowo, ale jak dotąd rodzice nie kupili ani jednej – wszystkie były podarkami, których wciąż przybywa. Ponadto szerokie grono przyjaciół dba również o domowe obiady dla nich, którymi się z nimi dzielą.

Sarah i Andy są doskonałym przykładem na to, że czasami los rzuca nam pod nogi same nieprzyjemności i rozczarowania po to, by w odpowiednim momencie wynagrodzić nam wszystko z nawiązką.

Na następnych stronach zobaczcie zdjęcia tej szczęśliwej rodziny.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz