Piękna 8-latka została modelką. Internauci szaleją na jej punkcie

Media w kilka dni okrzyknęły ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. A co z Jare z Nigerii?

anna parvaga

Żyjąc w XXI wieku mało co i mało kto jest w stanie nas zadziwić czy wyprowadzić z równowagi. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów jednak nadal pozostaje temat dziecięcych modelek i modeli. I o ile sesje zachowują naturalność, a zdjęcia ukazują dziecięcą radość, to niespecjalnie się tym przejmujemy.

Zobacz też: Najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Tym tytułem okrzyknięto 5-latkę z Nigerii

Inaczej jest kiedy słyszymy, że dzieci muszą pracować w równie trudnych warunkach, co dorośli. I że od najmłodszych lat muszą radzić sobie z konkurencją, porównywaniem i dbaniem o ciało oraz kompleksami.

Nie wspominając o przeambitnych rodzicach, których klapki na oczach rujnują dzieciństwo i gaszą uśmiech dziecka.

Mimo to nadal zachwycamy się tymi dziećmi, które są okrzykiwane "najpiękniejszymi na świecie". Przypomnijmy, że ten tytuł doprowadził jedną z francuskich naczelnych Vogue'a do rozstania się z prestiżowym magazynem, a sesja z nieletnią dziewczynką, która wyglądała jak dorosła kobieta, wzbudziła wiele kontrowersji.

Przeczytaj też: Anastasia Kniazewa podbija internet!

Tym razem tytuł otrzymała 8-latka z Sankt Petersburg, która swoją karierę zaczęła mając zaledwie... 3 lata. Dzisiaj profil Anny Pavage śledzi prawie pół miliona ludzi z całego świata.

Jak myślicie, czy takie dzieci są w stanie poradzić sobie z brutalną rzeczywistością i światem modelingu?

 

早上好 #annapavaga

A post shared by Anna Pavaga (@annapavaga) on

 

AK

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
2019-04-16 11:28:36

Za wcześnie . Sprana psychika , będzie się miała nie wiadomo za kogo z góry patrząc na rówieśników. Wielka modelka i ciężka praca -śmieszne. No cóż ale kasa robi swoje .Jak jakaś firma zainteresuje się ich dzieckiem i zaproponuje pracę to rodzice dla kasy oczywiście się zgodzą a i na życie dorosłe już będzie miała wytyczony kierunek kariery, pracę i stabilizację.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz