Piękne mamy - BEZ KOMPLEKSÓW (ZDJĘCIA!)

Daj sobie trochę wytchnienia i pamiętaj, że każda kobieta jest inna i piękna. Nie ma ustalonego kanonu, to tylko media Ci to wmawiają.

Alanis Morissette

W czasach, w których najważniejszy jest wygląd i figura, wiele nawet bardzo pięknych kobiet ma kompleksy. W telewizji wciąż oglądamy kobiety "idealne", słyszymy o dietach i o tym, że dzeń bez ćwiczeń to dzień stracony. Jeśli nie masz aplikacji sportowych w telefonie, a swoimi wynikami nie dzielisz się na portalach, to praktycznie Cię nie ma. Ciężko w takim świecie znaleźć kobietę bez kompleksów, bo zawsze każda znajdzie coś w sobie, co nie spełnia ustalonych standardów.

Często kompleksy pogłębiają się po urodzeniu dziecka, bo wiadomo, że ciało kobiety się zmienia. Chociaż jest to dla wszystkich oczywiste, to i tak wiele kobiet ma z tym problemy i bardzo przejmuje się swoimi pociążowymi niedoskonałościami. Pamiętaj, że Twoje ciało wiele przeszło, musisz być dla niego lepsza, bardziej wyrozumiała, ale przede wszystkim kochać je!

Oczywiście warto zadbać o siebie i swoje ciało, ale daj sobie trochę wytchnienia i pamiętaj, że każda kobieta jest inna i piękna, nie ma ustalonego kanonu, to tylko wmawiają Ci media. Poznaj kilka kobiet, które nie mają idealnych figur, ale są szczęśliwe, piękne i emanują dobrymi emocjami. A do tego są mamami. Zobacz DALEJ.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz