`Pierwsze wrażenie ma znaczenie` - nastolatek założył garnitur na spotkanie z nowo narodzoną siostrzenicą [ZDJĘCIA]

Zdjęcie 18-latka zebrało prawie 500 tysięcy lajków.

Grant Kessler

Kiedy 18-letni Grant Kessler dowiedział się, że jego najstarsza siostra, 23-letnia Olivia, spodziewa się dziecka, bardzo się ucieszył. Nastolatek był podekscytowany, szczęśliwy i bardzo opiekuńczy względem przyszłej mamy. Kiedy przyszedł dzień narodzin dziecka chłopak wiedział, że musi pojawić się w szpitalu odpowiednio ubrany. Swoim strojem chciał okazać szacunek siostrzenicy i uczcić jej przyjście na świat.

Podczas gdy cała rodzina czekała w szpitalu w Columbus na pojawienie się najmłodszego członka rodziny, Grant dopiero zbliżał się do szpitala. Kiedy wszedł do sali oczom wszystkich ukazał się jego odświętny strój. 18-latek z okazji narodzin pierwszej siostrzenicy założył marynarkę, koszulę i krawat. Uznał, że to będzie najodpowiedniejszy zestaw na powitanie małej Carter. Jego zdaniem „pierwsze wrażenie ma znaczenie”.

Iris, 16-letnia siostra Granta sfotografowała brata i opublikowała zdjęcie na Twitterze. Post został udostępniony ponad 30 tysięcy razy, a polubiony około 450 tysięcy razy. Iris przyznała, że to było typowe zachowanie dla jej brata: „To człowiek, który pojawia się na spotkaniu stosownie ubrany i przynosi ciasto bez okazji”.

Chociaż mała Carter nie będzie pamiętała swojego dnia narodzin i odświętnie ubranego wujka Iris jest przekonana, że będzie rosła słysząc tę historię przy każdej możliwej okazji. „Kiedy Carter będzie starsza chcę, by mogła zobaczyć zdjęcia z dnia swoich narodzin. Zależy mi, by zobaczyła z jaką uwagą, szacunkiem i miłością powitaliśmy ją na świecie. Myślę, że mój garnitur był zaledwie niewielką tego częścią.” – powiedział Grant.

Post Iris został bardzo dobrze odebrany przez użytkowników Twittera. Postawa Granta zainspirowała innych wujków do uroczystego powitania swoich siostrzeńców i siostrzenic. Kilku mężczyzn podzieliło się z Iris zdjęciem, na którym ubrani w garnitury i z krawatem pod szyją witają na świecie najmłodszych członków rodziny.

Na następnych stronach zobacz te urocze zdjęcia! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz