Pierwszy dzień w szkole po królewsku [FOTO]

Czy dzieci, będą mówiły do Georga wasza wysokość? Ile kosztuje rok nauki małego księcia? Kto odprowadził malucha do szkoły? I jak książę zniósł wielki dzień? Sprawdź!

George idzie do szkoły

Wczoraj książę George po raz pierwszy poszedł do szkoły. 4-letniego syna odprowadził pod budynek szkoły tata - książę William, który cały czas malucha trzymał za rękę. Na relacjach fotograficznych widać, że chłopiec był zawstydzony i zestresowany tym wielkim dniem.

Ciężko jednak stwierdzić, co bardziej było stresujące nowy dzień, czy to ile osób przyglądało się dziecku, które idzie po raz pierwszy do szkoły. Kate nie towarzyszyła synkowi tego dnia, gdyż jest w trzeciej ciąży i ponownie dają się jej we znaki silne mdłości i wymioty. Niestety w sytuacjach stresowych mogą się jeszcze bardziej nasilać.

George będzie uczęszczał do prywatnej szkoły Thomas School w Battersea, gdzie roczny koszt nauki to niebagatelne 18 tysięcy funtów (80 tys. zł). Książę George pierwszy dzień szkoły zaczął w szkolnym mundurku - miał na sobie granatowy sweterek, pasujące spodenki (jak zwykle krótkie), długie czerwone skarpetki oraz czarne buciki. Chłopca powitała jeszcze przed budynkiem dyrektor placówki Helen Haslem. 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz