Znamy płeć bliźniąt Beyonce! Wygadał się... Barack Obama! [FOTO]

Czy były prezydent Stanów Zjednoczonych właśnie odkrył szczelnie skrywaną tajemnicę?

Beyonce

Druga ciąża Beyonce wywołuje chyba jeszcze większe zamieszanie w mediach, niż pierwsza. Odkąd 35-letnia wokalistka w lutym wyjawiła, że spodziewa się bliźniąt, wszyscy za wszelką cenę próbują dowiedzieć się, jakiej płci będą dzieci. Wskazówki mógł właśnie udzielić były prezydent Stanów Zjednoczonych, a prywatnie przyjaciel Beyonce i Jaya-Z, Barack Obama.

Były prezydent USA przygotował przemówienie, w którym chwalił 47-letniego wokalistę za jego osiągniecia muzyczne. Jay-Z został pierwszym hip-hopowym artystą, który stał się członkiem Songwriters Hall of Fame. Ceremonia wręczenia członkostwa odbyła się w czwartek w siedzibie organizacji w Nowym Jorku.

W filmie, który Barack Obama nagrał na tę uroczystość powiedział: „Jay i ja jesteśmy całkowicie wpatrzeni w nasze córki, chociaż pokona mnie, kiedy na świat przyjdą bliźnięta”.

Barack i Michelle Obama mają dwie córki, Sashę i Malię, a Jay-Z i Beyonce tylko jedną, Blue Ivy. Komentarz byłego prezydenta może świadczyć o tym, że amerykańska para celebrytów spodziewa się dwóch dziewczynek. Tylko w taki sposób Jay-Z będzie w stanie "pokonać" swojego przyjaciela!

Beyonce i Jay-Z jak dotąd nie potwierdzili, że spodziewają się dwóch córek. Na wszelkie oficjalne informacje trzeba poczekać, dopóki maluchy nie pojawią się na świecie.

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Zobacz, jak wyglądało baby shower Beyonce!! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz