Niesamowita reakcja mamy na widok płci jej właśnie narodzonego dziecka! [ZDJĘCIA]

Para doznała szoku, gdy dowiedziała się, że płeć ich nowego członka rodziny nie jest taka, jakiej się spodziewali.

płeć dziecka

Kim Guiley z Santa Cruz w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych była przez całą ciążę przekonana, że urodzi córeczkę. Przekonanie to nie zostało poparte żadnymi badaniami i mimo cichych marzeń o chłopcu kobieta była pewna, że będzie dziewczynka.
„Wmówiłam to sobie! Myślę, że to siła perswazji. Powinnam jednak wiedzieć lepiej, bo jestem doulą i pracuję przy porodzie i z dziećmi, więc wiem, że nie można mieć żadnych oczekiwań względem czegokolwiek.” – powiedziała 28-latka.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

mama-dominica
2016-11-25 11:52:08

Chłopiec

Mnie sie przytrafilo dokładnie to samo cała ciąże była potwierdzana córeczka (przez 2 ginekologów) przyszedł czas porodu,był wywoływany, było po terminie 39 tydz. po 3dniach bez wód płodowych i bólach porodowych (brak rozwarcia 2cm mimo osycodyny) szybkie cc pod narkoza bo anestozjolog zle igle w kręgosłup wbił. Po całej tej traumie przyszła położna i gratulowała mi SYNA ja mowie ze nie mam syna tylko córkę a ona ze nie urodził sie syn-powiedziałam ze to nie możliwe bo ... mialam miec córkę z usg. I w pewnym momencie naszej kłótni z położna przyszedł maż z synem na rękach i mówi ze jest chłopak i położył go obok mnie-zatkało mnie brakowało mi słów-bo zawsze chciałam miec syna pierwszego,byłam przeszczęśliwa, rodzina,znajomi wszyscy w szoku. W szpitalu przychodziły położne i lekarze(mialam komplikacje po cc i leżeliśmy jeszcze ok 2tyg) i pytali sie jak zareagowała na to rodzina-byli w takim samym niedowierzaniu jak my ☺️Obecnie synek ma 15 miesięcy i jest najważniejszym facetem w moim życiu ❤️ Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-11-26 10:16:49

Od kiedy po terminie to 39tydzien? :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz