Niesamowite porody! Dwie kobiety urodziły dzieci przy asyście stróżów prawa! [VIDEO]

Porody w nietypowych miejscach zdarzają się rzadko i towarzyszą im niesamowite emocje.

narodziny dziecka

Każda przyszła mama już na kilka miesięcy przed porodem ma wizję tego, jak przebiegnie ten wyjątkowy dla niej i partnera dzień. Najczęściej kobiety decydują się na narodziny dziecka w szpitalu. Pod profesjonalną opieką lekarzy czują się najbezpieczniej i mają pewność, że w razie komplikacji personel będzie w stanie pomóc im i dziecku. Nastawiają się na poród naturalny, który jest zdaniem wielu najlepszy dla dziecka. Jednak nie zawsze mogą mieć pewność, że wszystko przebiegnie po ich myśli. Czasami dochodzi do komplikacji i konieczne jest cesarskie cięcie. Mimo tego w szpitalnych murach zabieg ten dalej jest bezpiecznym sprowadzeniem dziecka na świat.

Jednak nie wszystkie kobiety chcą rodzić w szpitalu. Te, które mają dostęp do innych możliwości czasami decydują się na domowy poród zapewniający intymność, której często brakuje w szpitalnych murach. Towarzyszy im wtedy tylko położna, która dba o to, by maluszek pojawił się na świecie cały i zdrowy.

Sytuacja, w której podczas porodu można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy i położników jest najlepsza zarówno dla matki jak i dziecka. Czasami jednak okoliczności sprawiają, że akcja porodowa postępuje tak szybko, że brakuje czasu, by dotrzeć do szpitala. Pomocni w takiej sytuacji mogą być wyszkoleni z zakresu pierwszej pomocy funkcjonariusze policji.

Poniże video przedstawia, jak z pomocą policjantów dwie kobiety zostały szczęśliwymi mamami.

W obu sytuacjach warunki do porodu nie były idealne, ale policjanci poradzili sobie znakomicie. Oby więcej tak dzielnych stróżów prawa!

Zobacz zdjęcia polskiej fotografki z porodu na szpitalnym parkingu!! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz