Polskie mamy ODSŁANIAJĄ PIERSI w słusznej sprawie (ZDJĘCIA)

Zobacz zdjęcia z projektu "The Milky Way", autorstwa Elwiry Radunc i Joanny Ożgo.

the milky way

Jak najlepiej zareklamować karmienie piersią? Najbardziej przekonuje zdjęcie z dzieckiem przy piersi. Wiedzą o tym aktorki, modelki i zwyczajne mamy. W Polsce moda na takie zdjęcia też jest i sprytnie wykorzystały to Elwira Radunc i Joanna Ożgo, które stworzyły projekt „The Milky Way” i udowodniły, że widok karmiącej mamy jest naturalny, nawet w przestrzeni publicznej. Zobaczcie efekty ich pracy i poznajcie kulisy projektu.

Inspiracja

Fotografka Joanna Ożogo przyznaje, że pomysł akcji narodził się, gdy przypadkiem natrafiła na zdjęcie karmiącej mamy wrzucone do wirtualnej sieci. Pomyślała, że sama chciałaby mieć taką sesję i podzieliła się tym marzeniem ze swoją koleżanką Elwirą Radunc. Elwira zaproponowała coś większego: „Mam lepszy pomysł. Zróbmy z tego projekt, zaproś koleżanki”. Na stronie internetowej „The Milky Way” czytamy: „Wpisując się we wspaniałą inicjatywę Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią, obchodzonego corocznie od 1-7 sierpnia, postanowiłyśmy powołać do życia projekt fotograficzny pod nazwą The Milky Way. Ma on na celu promowanie karmienia piersią oraz ukazanie relacji matka-dziecko, jakie rodzą się podczas karmienia.”. Panie zastanawiały się, czy ktoś zgodzi się na wzięcie udziału w tak odważnym projekcie. Przecież chodziło o zwyczajne mamy, a nie modelki.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anna
2015-09-22 11:07:38

re: Polskie mamy ODSŁANIAJĄ PIERSI w słusznej sprawie (ZDJĘCIA)

I znowu to świecenie tyłkami małych dzieci :( Kobieta odsłania piersi - jej sprawa, ale upublicznianie tyłków dzieci jest już niesmaczne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz