Pomysły na super Dzień Kobiet

Zabiegana Mama ma pełne prawo spędzić ten dzień w sposób naprawdę wyjątkowy. Zrób tak, byś była tego dnia jak najbardziej szczęśliwa! My podpowiadamy Ci, co możesz zrobić.

dzień kobiet

Bez względu na to, czy jesteś mamą, która łączy obowiązki domowe z pracą zawodową, czy też szefujesz rodzinnemu przedsięwzięciu o nazwie "Domowe zacisze", na pewno nie narzekasz na brak zajęć i po cichu marzysz o dniu tylko dla siebie. Zbliżający się Dzień Kobiet jest wspaniałą okazją, aby to marzenie zrealizować. To wyśmienita okazja do tego, żeby się zrelaksować, zabawić, odespać, zaszaleć, innymi słowy zrobić to, na co masz ochotę. Niech twój mężczyzna przejmie opiekę nad waszymi pociechami (przez cały dzień albo jego część). To ci pozwoli na kilka godzin błogiego, niczym niezakłócanego relaksu. Uwaga! Nie angażuj w opiekę nad dziećmi swojej mamy ani teściowej, w końcu Dzień Kobiet to także ich święto.

#1 Dzień relaksu

Korzystając z dnia relaksu możesz wybrać się do kosmetyczki na przyjemne zabiegi na twarz albo do salonu odnowy biologicznej na cudownie odprężający masaż. Jeśli jednak takie wyjście jest zbyt kosztowne, nic straconego! Wykorzystaj domowe zacisze do tego, aby poczuć się jak w spa. Wanna z ciepłą wodą i aromatycznymi olejkami oraz domowe maseczki na twarz i włosy potrafią zdziałać cuda dla naszego samopoczucia i urody. Jeśli do tego włączysz ulubioną muzykę, zapalisz kilka świec i otworzysz wino "na specjalne okazje", na pewno poczujesz się zrelaksowana i odprężona.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz