Ponad 40-letni mężczyzna sypia z 12-letnimi dziewczynkami, bo taka jest tradycja, ale jest jeszcze straszniejszy szczegół tego procederu!

Dziewczynki w tym kraju tracą dziewictwo w imię szokującej tradycji. Uczestniczący w procederze mężczyzna nie widzi w tym problemu, rodzice wykorzystywanych dzieci również. Co gorsza, `seksualny edukator` zaraża dziewczynki wirusem pewnej śmiertelnej choroby.

Eric Aniva

Ile kultur tyle tradycji i rytuałów zrozumiałych tylko dla ludzi z danej społeczności. Jednym z takich niezrozumiałych zwyczajów dla świata zewnętrznego, jest panujący w Malawii rytuał "seksualnego oczyszczenia".

BBC dotarła do mężczyzny, którego "pracą" jest "oczyszczanie" nastoletnich dziewczynek. Ponad 40-letni Eric Aniva uprawia seks z dziewczynkami, które zaczęły dopiero miesiączkować. Rytuał odbywa się pod okiem starszyzny plemiennej i musi się odbyć w przeciągu trzech dni od zakończenia pierwszej miesiączki. Co więcej, mężczyzna otrzymuje wynagrodzenie za swoją "pracę", którą wykonuje już od 1995 roku. Zwykle jest to kilka dolarów. Aniva "oczyścił" już blisko setkę dziewczynek i nie czuje, by zrobił coś złego, wręcz przeciwnie!

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kiki
2016-07-26 11:52:12

re: Ponad 40-letni mężczyzna sypia z 12-letnimi dziewczynkami, bo taka jest tradycja, ale jest jeszcze straszniejszy szczegół tego procederu!

Barbarzyństwo. Powinno się go odstrzelić!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz