Popełniając TEN błąd, możesz doprowadzić do tragedii! Wiele matek tak robi...

Obecnie wśród matek panuje moda na grupy wsparcia na Facebooku, gdzie można poczytać o niemal każdym możliwym schorzeniu dziecięcym. Gdzie kończy się rozsądek, a zaczyna niebezpieczeństwo?

dziecko

Ileż to zdjęć wysypek, wymiocin, eksrementów albo pasożytów - wrzucanych przez nas, mamy oczywiście - można znaleźć w internecie! Jeszcze do niedawna bardzo popularnym sposobem sprawdzania możliwej diagnozy było wyszukiwanie za pomocą Google. Nierzadko żartowano, że w ten sposób ze zwykłej gorączki można bardzo łatwo dojść do podejrzenia nowotworu albo zawału. Nie ma w tym nic śmiesznego, jeśli tacy "pacjenci" wierzą w podobne "diagnozy", zamiast najzwyczajniej w świecie pójść do przychodni. Po powierzchownej choćby analizie zawartości forów internetowych czy Facebooka można szybko zorientować się, że w pytaniu o diagnozę, jak i w stawianiu paramedycznych diagnoz przodujemy my, matki. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak to się może skończyć?

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Wiwera
2015-10-13 12:10:47

re: Popełniając TEN błąd, możesz doprowadzić do tragedii! Wiele matek tak robi...

Napisz komentarz...Eeech...Podobno jednostki niepenowartościowe eliminują się same.Tylko dzieci żal. Mamuśki eksperymentują na własnych dzieciach pozwalając diagnozować je innym mamuśkom,upieraja się przy karmieniu cycem,nawet jeśli nie mają pokarmu i dzieciak wręcz wyje z głodu(Ale nie!Za żadne skarby świata nie podadzą mm),nie szczepią swoich dzieci,bo podobno szczepionki powodują autyzm,celowo zarażają je ospą lub innym dziadostwem...długo by można wyliczać. No có ... ż....tylko ze potem to właśnie dzieci,a nie ich rodzice,będa ponosić konsekwencje takich zachowań. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-10-12 18:13:23

re: Popełniając TEN błąd, możesz doprowadzić do tragedii! Wiele matek tak robi...

"jak można ze stoickim spokojem siedzieć przy komputerze, gdy nasze maleństwo cierpi?!" A powiedzcie jak można ze stoickim spokojem wyznaczyć termin wizyty w przychodni za kilka dni gdy dziecko cierpi???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
2015-10-12 11:33:12

re: Popełniając TEN błąd, możesz doprowadzić do tragedii! Wiele matek tak robi...

POLSKIE MAMUSKI W UK ... TAM TEGO JEST OD H*JA I CIUT CIUT ... CO DRUGA TO MADRZEJSZA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz