Poród jak wizyta w SPA [FOTO]

Chłopczyk przyszedł na świat przy wschodzącym słońcu.

Katie Ashmead

Fotograf Vannessa Brown zawsze chciała zrobić sesję zdjęciową porodu na świeżym powietrzu. Zwierzyła się z tego zaprzyjaźnionej położnej Heidi, która od razu przejrzała listę swoich klientek i natrafiła na jedną z nich, Katie Ashmead, która miała rodzić dziecko latem. Kiedy przedstawiła ciężarnej pomysł, była zachwycona. Vannessa trzymała kciuki przez kilka miesięcy, by poród nie rozpoczął się w nocy, jak większość. 5 czerwca o 5 rano dostała wiadomość, że Katie właśnie zaczęła rodzić. Była wniebowzięta, bo miały przed sobą cały dzień i ogromne szanse, że dziecko urodzi się przy świetle słońca, a nie księżyca.

Nad ranem, w dzień urodzin swojej córki Evie, Vannessa od razu pojechała do rodzącej Katie. Na tarasie domu czekał już przygotowany i wypełniony wodą basen. Zaledwie 2,5 godziny później na świat przy wschodzącym słońcu przyszedł Lincoln.

„Pozwolę zdjęciom mówić za siebie.” – napisała fotografka na swoim blogu. „To był idealny dzień!”

Zobacz fotografie z tego wyjątkowego porodu w naszej GALERII ZDJĘĆ >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Magnet
2017-03-04 14:21:08

Re

Jak mozna wrzucac do sieci takie zdjecia? Niektore sa normalne, ale te z lustrem np? Wspolczuje dziecku, ktore kiedys zobaczy te zdjecia, wstyd gwarantowany, a fakt, ze wiele osob jest chamskich jestem pewna, ze rowniesnicy beda sie z niego smiac ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz