Mama 2,5-letnich bliźniąt pokazuje, czym różni się ciąża z bliźniakami od ciąży z jednym dzieckiem [FOTO]

Zastanawiasz się, jak wygląda ciąża z bliźniakami w porównaniu do ciąży z jednym dzieckiem? Zobacz zdjęcia!

Natalie Bennett

Natalie Bennett to autorka youtubowego kanału „Nat and Wes and the Rest” oraz mama 2,5-letnich bliźniąt, Liama i Judah. Obecnie jest w kolejnej ciąży z dziewczynką, a termin porodu ma wyznaczony na 19 kwietnia. Kilka dni temu na swoim prywatnym kanale opublikowała filmik, w którym porównuje swoje dwie ciążę. Natalie przyznała, że najwyraźniej jej bliźnięta, którymi musi się zajmować będąc w ciąży sprawiły, że nie jest takim „olbrzymem”.

Kobieta przyznała, że będąc w ciąży z bliźniakami dwa razy częściej odwiedzała lekarzy i specjalistów, by upewnić się, że z jej dziećmi wszystko jest w porządku. Podczas drugiej ciąży wizyty są rzadsze, co bardzo ją cieszy. Natalie udokumentowała również jak zmieniło się jej ciało w porównaniu do pierwszej ciąży. Nagranie pokazuje, że jej brzuszek w ciąży z bliźniakami był niesamowicie duży. „Miałam ogromny brzuch, który wystawał jak półka. Był strasznie ciężki, a moja skóra była bardzo rozciągnięta.” – wyjaśniła ciężarna.

Natalie przyznała, że uwielbiała uczucie poruszających się bliźniąt w jej brzuchu, a teraz cieszy się, że może oglądać jak się wspólnie bawią. Dodała również, że chłopcy nie mogą doczekać się pojawienia młodszej siostry na świecie i co chwila kładą swoje małe rączki na jej brzuchu.

Zastanawiasz się, jak wygląda ciąża z bliźniakami w porównaniu do ciąży z jednym dzieckiem? Zobacz galerię na następnych stronach! >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

nikolanatan
2017-04-19 16:50:56

Ja w obu ciążach mając jedno dziecko miałam brzuch taki jak ona z bliźniakami. Mam 146cm wzrostu a urodziłam dzieci z wagą 4160 i 57 cm. Myślę że nawet w drugiej ciąży miałam jeszcze większy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz