Poznaj ciężarną tancerkę pole dance! [FOTO]

Tancerka na rurze kontynuuje ćwiczenia, mimo 9. miesiąca ciąży.

Jill MacLean

Wygląda na to, że taniec na rurze w ciąży, staje się prawdziwym trendem. Jill MacLean jest jedną z tych kobiet, które potrafią połączyć obie rzeczy. Nadal jest w stanie zrobić szpagat, mimo ogromnego ciążowego brzucha.

Jill jest znana jako „Cleo The Hurricane” i całkowicie zasługuje na swój przydomek. Jest absolutnie silna i przebojowa i ciąża w ogóle tego nie zmieniła.

„Kocham być w ciąży (przez większość czasu), ale nigdy nie czułam się mniej seksownie, niż czuję się teraz (zwłaszcza w ostatnim trymestrze). Kobieco? Jak najbardziej! Seksownie? Zdecydowanie nie!” – przyznała.

Co zrobiła, by znów poczuć się seksownie? Wszystko dzięki tańcowi na rurze!

Nie jest żadną tajemnicą, że kobiety w ciąży powinny być bardzo ostrożne podczas różnorakich ćwiczeń. Taniec na rurze może być zczególnie trudny – kobiety w ciąży mają problem z równowagą, ponieważ ciążowy brzuszek zmienia środek ciężkości. Pewne sztuczki mogą być więc niebezpieczne. Jill miała to na uwadze i zaprzestała wykonywania przewrotów, by chronić swoje dziecko. 

Mimo tego, dwukrotna mistrzyni tańca na rurze Australii nie odstawiła aktywności.

„Sprawia mi przyjemność zakładanie szpilek, stroju do tańca i robienie zdjęć.” – przyznała. „Nie tylko dla portali społecznościowych, ale też dla siebie! W taki sposób dokumentuję też przebieg mojej ciąży. Poza tym, dobrze się bawię i w żaden sposób nie narażam dziecka na niebezpieczeństwo. To mój mąż robi mi zdjęcia w naszym studio, gdzie nagrywam również różne filmy pokazowe. Nigdy nie założyłabym wysokich szpilek, gdybym nie czuła się w nich dobrze i pewnie.”.

Tancerka przyznała, że są ludzie, którzy krytykują to, co robi: „Jako kobiety wszystkie chcemy się czuć seksownie. Ja właśnie czuję się seksownie robiąc to, co robię.”.

Zobacz zdjęcia Jill i video!

kp

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

P
2016-03-28 21:33:22

re: Poznaj ciężarną tancerkę pole dance! [FOTO]

Ordynarna knurzyca. Wstrętne babsko bez krzty honoru i szacunku do dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
renata
2016-05-20 15:46:30

Jaka knurzyca ? Jakie wstretne babsko ? Ten kto to napisał sam jest tępy i ordynarny . Kobieta trenując dotlenia dziecko , rozciągając się ułatwia mu poród! Udowadnia że ciąża to nie choroba!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz