Poznaj nową gwiazdę Instagrama – ciężarną z ciężarami! [FOTO]

Amy zainspirowała wiele mam do nierezygnowania z ćwiczeń podczas ciąży.

Amy Updike

Amy Updike mieszka w Salt Lake City i jej mamą dwójki dzieci. Jako wykwalifikowana pielęgniarka i członkini Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu wiedziała, że ćwiczenia w ciąży mogą jej tylko pomóc. Mimo błogosławionego stanu nie zwalniała tempa. Przez całą drugą ciążę ćwiczyła, czym szokowała nie tylko na Instagramie, ale również na siłowni.


Amy przyznała, że od 2,5 roku fitness jest ważną częścią jej życia. Dba nie tylko o swoje ciało, ale również cały organizm, stosując odpowiednią dietę. Kobieta przyznała, że będąc w pierwszej ciąży z córeczką Stellą nie była świadoma swojego ciała i jego możliwości. Sporadycznie chodziła na jogę lub piesze wycieczki. Bała się ćwiczyć za dużo i w rezultacie nie robiła tego prawie w ogóle. Podczas drugiej ciąży  z synkiem Vanem świadomie zdecydowała, że zachowa reżim treningowy tak długo, na ile pozwoli jej organizm. 3-5 razy w tygodniu podnosiła ciężary i wykonywała ćwiczenia cardio o niskiej intensywności. Korzystała również z gum do ćwiczeń, co pozwalało jej na trening praktycznie w każdym miejscu.


Amy jest przekonana, że wykonywanie ćwiczeń w ciąży jest bezpieczne i aktywna przyszła mama nie powinna z nich rezygnować, o ile otrzyma zgodę lekarza prowadzącego. Mimo tego podczas wizyt na siłowni wprawiała ludzi w osłupienie. Wielokrotnie słyszała pytania czy zaraz nie urodzi, albo czy powinna w ogóle ćwiczyć. Odpowiadała wtedy z uśmiechem, że to dobre dla niej oraz dziecka i ruszając się nie robi sobie krzywdy. Dzięki odpowiednim odżywianiu i regularnym ćwiczeniom Amy dobrze czuła się w ciąży, a po urodzeniu synka szybko wróciła do wymarzonej figury.


Zobacz zdjęcia ten inspirującej mamy!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz