Poznajcie mężczyznę, który robi tatuaże... dzieciom! [FOTO]

Sprawa wydaje się kontrowersyjna na pierwszy rzut oka, ale to tylko pozory.

tatuaże dzieci

Tatuaż to marzenie każdego dziecka. Maluchy przyklejają sobie „arcydzieła” z gum do żucia i cukierków albo same tworzą dzieła mazakami. Najprawdopodobniej tak powstał pomysł w głowie Benjamina Lloyda, artysty z Nowej Zelandii. Mężczyzna postanowił przyozdabiać ciała dzieci nietoksycznymi, naturalnymi barwnikami. Artysta znany jest z techniki powietrznego pędzla, dzięki czemu może tworzyć zapierające dech w piersiach wzory.

Jego pierwszym klientem został syn kolegi, który marzył o tatuażu. Wieść o tym, co robi Benjamin szybko się rozniosła, a chętnych zaczęło przybywać w szybkim tempie. Wtedy Benjamin pomyślał, że mógłby zrobić coś jeszcze lepszego – przyozdabiać ciała dzieci w szpitalach.

Pomysł ten ma upamiętnić życie synka jego partnerki, który 2 lata temu zmarł po ciężkiej chorobie. Benjamin przyozdabiał jego ciało nietoksycznymi farbami na bazie wody, by ulżyć mu w cierpieniu i przynieść odrobinę radości.

„Nic nie przynosi mi więcej radości, niż dodanie pewności siebie dzieciom za pomocą zwykłego tatuażu. Jedynym problemem jest to, że dzieci potem nie chcą się myć.” – napisał Benjamin na Facebooku.

Zobacz arcydzieła Benjamina i radość na twarzach dzieci!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz