Niemka pozwała hotel, w którym zaszła w ciążę!

Kobieta chciała ujawnienia danych mężczyzn przebywających w ośrodku w tym samym czasie, co ona.

zaszła w ciążę w hotelu

Trzydniowy pobyt w jednym z hoteli w miejscowości Halle we wschodnich Niemczech zakończył się dla pewnej obywatelki tego kraju prawdziwą niespodzianką. Zaledwie kilka tygodni później kobieta odkryła, że spodziewa się dziecka. Dokładnie 9 miesięcy po krótkim romansie w hotelu na świat przyszedł jej syn, Joel. Świeżo upieczona mama nie wiedziała, gdzie mieszka ojciec jej dziecka. Znała tylko jego imię, więc wystąpiła do hotelu o dane wszystkich mężczyzn o imieniu Michael, którzy byli zameldowani w ośrodku w tym samym okresie co ona.

Zdaniem niemieckiego dziennika „Abendzeitung” hotel odmówił ujawnienia danych osobowych mężczyzn twierdząc, że nie ma prawnego obowiązku, by to zrobić. Kobieta postanowiła więc walczyć o przyszłość swojego dziecka w sądzie. Niestety tutaj również spotkała się z odmową. Sąd uznał, że nie ma prawa żądać ujawnienia danych gości hotelu. Dodatkowo nie przekazała wystarczającej liczby informacji, które mogłyby pomóc w okryciu tożsamości mężczyzny. Ujawnienie danych naruszyłoby prywatność czterech mężczyzn o imieniu Michael, którzy w tym samym czasie przebywali w hotelu. Zdaniem sądu prawo ojca dziecka do samostanowienia miało pierwszeństwo przed prawem matki do uzyskania wsparcia w wychowaniu.

Dziewczyny, zgodziłybyście się na jej miejscu z decyzją sądu?

kp

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-14 00:28:35

Ru...chac sie chcialo to trzeba konsekwencje poniesc. Bylo myslec a nie instynktom ulegac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gosc
2017-05-14 00:56:07

No trzeba ponieść konsekwencję... zarówno ojciec jak i matka dziecka. Ojcowi dziecka też się ru...chać chciało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-13 23:40:55

Jednak uważam, że prokuratura może bez zdradzania tej kobiecie danych osobowych owych mężczyzn prosić ich o zrobienie bezpłatnych testów na ojcostwo, które w takich sytuacjach jest możliwe, bądź chociażby zdobyć zdjęcia tych mężczyzn i pokazać je kobiecie, przecież i tak wie jak wygląda :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-13 17:49:22

Zgadzam się z decyzją sądu. Hotel objęty jest tajemnicą danych osobowych swoich klientów. Dziwi mnie fakt, że kobiety decydują się uprawiać seks z mężczyzną którego tożsamości nawet nie znają. Oczywiście każdemu wolno robić co chce, ale robi to na własną odpowiedzialność. Trzeba się liczyć z konsekwencjami i odpowiadać za swoje czyny.O gwałcie nie było mowy, zrobiła to z własnej woli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-13 12:18:29

Jak się nie wie, co z d*** robić to potem są takie problemy... Niech wpisze w papierach "ojciec nieznany" zgodnie z prawdą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz