PROKURATOR: `Legalne jest zaspokajanie potrzeb seksualnych przy pomocy dzieci`

Ojcowska czułość i zdolności terapeutyczne - to prokuratorskie wytłumaczenie dla skłonności pedofilskich księdza z Tylawy.

sexual abuse

Pedofilia w obecnych czasach to duży problem. I chociaż najczęściej unikamy tego nieprzyjemnego tematu licząc, że nigdy nie będzie dotyczył naszych dzieci, to warto zachować najwyższe środki ostrożności w każdej sytuacji, uczyć dzieci najważniejszych zasad i patrzeć uważnie, a także z krytyką na otaczający je świat. Nie znaczy to oczywiście, że mamy wpadać w paranoję, ale pamiętać, że ten problem wokół nas istnieje i nie jest rzadkością.

W ostatnich latach był to temat szczególnie głośny i trudny przez wzgląd na liczne przypadki pedofilii w kościele. Był to duży szok dla wielu ludzi, zwłaszcza wierzących, zaufanie do kościoła uległo zachwianiu. Do tej pory wielu ludzi wyobrażało sobie pedofila jako obleśnego typa śledzącego dzieci w internecie albo przyglądającego się im z ukrycia, przyczajonego przy szkołach i przedszkolach. Rzeczywistość może okazać się inna i pedofilami mogą być nawet wysoko postawione osoby, którym (przez wzgląd na pełnioną funkcję czy zajmowane stanowisko) ufa wiele osób.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz