Znana trenerka fitness pokazuje przeciekające od nadmiaru mleka piersi i mówi, że cieszą ją wszystkie, nawet najtrudniejsze momenty macierzyństwa [FOTO]

Celebrytka i guru fitnessu pokazała na swoim Instagramie zdjęcie macierzyństwa bez filtrów.

Tracy Anderson

Instagram i Facebook codziennie zalewa fala zdjęć przedstawiających wyidealizowany i nierzeczywisty obraz macierzyństwa. Fotografie przedstawiają maluszka w uroczych ubrankach i mamę – dumną, szczęśliwą i pełną energii. Realia jednak nie zawsze są tak kolorowe. Pierwsze tygodnie macierzyństwa to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu każdej kobiety. Młoda, niedoświadczona mama codziennie staje przed zupełnie nowymi dla niej sytuacjami i nie zawsze wie, jak sobie poradzić. Jeśli karmi piersią dochodzi do tego obawa, czy jej pokarm jest wystarczająco treściwy oraz czy dobrze podaje go dziecku. Przystawiając dziecko do piersi nawet co 2-3 godziny czuje się zmęczona i nie prezentuje się tak, jak pokazuje to wiele modnych ista matek. Jej fryzura wcale nie jest idealna i nawet nie ma czasu, by się pomalować.

Rzeczywistość pierwszych tygodni macierzyństwa postanowiła pokazać znana trenerka fitness, Tracy Anderson. Mama dwójki dzieci na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, którego obraz jest bardzo dobrze znany wielu mamom. Na fotografii Tracey trzyma noworodka, a jej piżama jest mokra od przeciekającego z piersi mleka.

„Pod koniec dnia kto potrzebuje wkładek laktacyjnych, dopóki jest szczęśliwy, zdrowy i pełen miłości dla siebie i innych.” – podpisała zdjęcie mama.

Fanki Tracy doceniły jej zdjęcie. Wiele podkreśliło, że to jest rzeczywisty obraz macierzyństwa. Niektóre dodały, że dzięki jej fotografii przypomniały sobie, jak wyglądały ich pierwsze dni z dzieckiem, kiedy niewiele spały, ale wszystko to było niczym w porównaniu do ogromu miłości do maluszka.

W świecie, w którym królują retuszowane i pozowane fotografie należy docenić ujęcia, które pokazują realność dnia codziennego. Piersi przeciekające od nadmiaru mleka to sytuacja znana każdej mamie, ale bardzo rzadko się o tym mówi. Podobnie zresztą jak o wielu innych trudnych momentach macierzyństwa. Fotografie takie jak ta, którą podzieliła się Tracy uświadamiają wielu mamom, że w tej batalii nie są same. Na świecie żyje wiele innych kobiet, które podobnie jak one walczą każdego dnia, by później z uśmiechem móc spojrzeć na wspomnienia początków macierzyństwa.

Zobacz pozostałe zdjęcia Tracy!

Zobacz jak wyglądają bezlitosne szczegóły pierwszych lat macierzyństwa! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz