Przeciwności na drodze pokonaj razem z FUNDACJĄ `Ponad Wszystko`

Portal SuperMamy obejmuje patronat nad działaniami Fundacji, która pomaga samotnym mamom odnaleźć się w środowisku zawodowym i zacząć wszystko od nowa - z werwą i nadzieją na lepsze jutro.

matka

Nie jest łatwo pogodzić rolę mamy z byciem kobietą pracującą. Zachęcamy do opisywania Waszych doświadczeń, a może na swojej drodze do bycia idealną mamą napotkałyście na inne przeszkody? Czekamy na listy i komentarze!

W dalszej części artykułu przybliżymy Wam historie mam, które znajdują się pod opieką fundacji „Ponad Wszystko”. Z radością informujemy, że z dniem 24 listopada SuperMamy obejmują patronat nad działaniami tej organizacji!

Jedna z mam wysłała do nas list opisujący dylematy związane z powrotem do pracy i pozostawieniem dziecka pod opieką osób trzecich. Decyzja o pozostawieniu dziecka w żłobku lub z opiekunką jest dla wielu z Nas bardzo trudna. Zwierzyła się też ze swoich obaw co do tego, czy podoła finansowo, pomimo powrotu do aktywności zawodowej. Przeczytajcie...

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Asia
2014-11-25 08:04:31

re: Przeciwności na drodze pokonaj razem z FUNDACJĄ `Ponad Wszystko`

Drogie Panie. Cenna inicjatywa, bo malo wokol podobnych. Ja należę do samodzielnych mam ktorym nie brak motywacji. Tego, czego mi brak to np wsparcia w opiece nad dzieckiem wieczorem, np. Zeby wyjsc sobie do kina, na koncert.. . Nie stac mnie na wynajecie opiekunki. Moze jakis projekt typu "niania for free"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M
2014-11-25 20:26:15

Jestem na tak :) tylko gdzie znaleźć opiekunkę która jest idealna,bo szczerze mam obawy zostawic malego z kobietą której nie znam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M
2014-11-24 21:10:02

re: Przeciwności na drodze pokonaj razem z FUNDACJĄ `Ponad Wszystko`

jestem mamą niepełnosprawną i samotną.Boję się powrócić do pracy bo skarbek by pozostał pod opieką dziadków którzy nie mają ju siły biegac za małym.le ktoś musi zarabiać.jak patrzę na smyka,który rośnie w oczach to mam siłę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz