PRZED i PO - piękna pamiątka ciąży i narodzin (ZDJĘCIA)

Sesje zdjęciowe to bardzo popularny sposób upamiętniania szczególnego okresu, jakim jest ciąża. Zobaczcie piękne fotografie ciążowych brzuszków i nowo narodzonych maleństw.

mama

Kiedy patrzysz na swoje maleństwo, z trudem możesz pojąć, jakim cudem jeszcze kilka tygodni lub miesięcy temu to istne cudo, wcale już nie takie małe, mieściło się w Twoim brzuszku. Po latach zaś wciąż będziesz pamiętać chwilę, kiedy po porodzie położono Ci maluszka na brzuchu i gdy poraz pierwszy spotkały się Wasze spojrzenia. To nowy człowiek, nowa osobowość, nowy ludzki los. Kiedyś powie do Ciebie "mamo", potem zrobi "pa pa" w przedszkolnej szatni, pokłóci się z Tobą poraz pierwszy, poraz pierwszy zakocha, założy rodzinę i przysporzy szczęścia, dając Ci wnuki - kolejne istoty do kochania.

Dlatego uważamy, że świetnym pomysłem jest upamiętnienie początków macierzyństwa właśnie taką kompozycją zdjęć - fotografii ciążowego brzuszka i zdjęcia noworodka na jego tle. To zestawienie pięknie rejestruje podróż w czasie i przestrzeni, jaką przebywa nowe życie - cud, jakim jest dziecko, z naszych serc i myśli, poprzez 9 miesięcy w kobiecym łonie, by przybyć w końcu na ten świat.

Zainspirujcie się zdjęciami, które pokazujemy na następnych stronach. Niektóre są zrobione przez naprawdę zdolnych fotografów.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz