Przesłodkie buciki z popularnych sieciówek dla najmniejszych dziewczynek (ZDJĘCIA)

Pamiętajmy dziś o wszystkich małych kobietkach, także tych najmniejszych. Zobaczcie, jak słodko można ozdobić ich słodkie stópki. Te buciki są niemożliwie urocze! Sprawdź, gdzie i za ile można je kupić.

buciki

Wybierając buciki dla niemowlęcia należy pamiętać, że nie powinny one krępować jego stópek. Najlepiej, aby niemowlę w ogóle nie zakładało butów. Jak czytamy w poradniku Marii Borkowskiej i Izabelli Gellety pt. Wady postawy i stóp u dzieci (Warszawa, Wydawnictwo Lekarskie PZWL): "Dzieciom, które jeszcze nie chodzą, nie należy zakładać bucików. Najmłodsze dzieci, o ile nie występują u nich istotne odchylenia w budowie i obciążaniu stóp, jak najczęściej powinny chodzić boso po różnorodnym podłożu.".

Jednak od czasu do czasu możemy pokusić się o takie cuda jak na zdjęciach. Wówczas wybierajmy tylko buciki miękkie, niekrępujące stópek i wyłącznie z naturalnych materiałów. Takie właśnie znalazły się w naszej galerii. A że dziś Dzień Kobiet (tych małych i dużych), a jak wiemy, kobiety uwielbiają buty, to są to buciki tylko dla dziewczynek.

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia bucików na następnych stronach i przeczytajcie, gdzie i za ile można je kupić.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz