Przy jakim utworze muzycznym poczęło się Wasze dziecko?

Nie od dziś wiadomo, że muzyka odgrywa istotną rolę w życiu ludzi. Okazuje się, że niektóre piosenki mogą wprawić w nastrój sprzyjający poczęciu dziecka.

muzyka

Sporo par deklaruje, że podczas seksu, w rezultacie którego poczęło się ich dziecko, słuchały ulubionych piosenek. Rzeczywiście, dla odniesienia sukcesu w postaci zajścia w ciążę, istotne jest, oprócz dnia płodnego, pozytywne nastawienie psychiczne. Na stan umysłu może wpłynąć muzyka, która znana jest z terapeutycznych właściwości. Dlatego właśnie słuchanie ulubionej, wzbudzającej miłe skojarzenia piosenki, może pozytywnie wpłynąć na nastrój podczas seksu i odprężyć Was dostatecznie mocno, by wzrosły szanse na poczęcie potomka.

Często słyszy się, że pary mają "swoje piosenki", to znaczy wyjątkowe dla nich, związane z jakimś szczególnym momentem w ich wspólnym życiu. Takie utwory pomagają wracać pamięcią do tych wyjątkowych chwil. Może to zadziałać odświeżająco na Wasze relacje, jeśli od czasu do czasu sobie o nich przypomnicie.

Wyniki ankiety przeprowadzonej niedawno wśród rodziców - użytkowników  portalu ShareMyPlaylist.com pokazały, że 55% ankietowanych uważa muzykę za istotny element sprzyjający ich pożyciu intymnemu, a aż 77% z nich przyznało, że istnieją konkretne utwory muzyczne, które ich zdaniem, przyczyniły się do tego, że w tym, a nie innym momencie poczęło się ich dziecko. W ten sposób powstała lista najbardziej popularnych przebojów sprzyjających poczęciu dzidziusia.

Jesteście ciekawe, jakie to piosenki? Zobaczcie!

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz