3-latka zbuntowała się i wymarzyła sobie przyjęcie urodzinowe z motywem... Zobacz! [FOTO]

Dziewczynki najczęściej chcą księżniczek i wróżek na torcie, ale Audrey miała zupełnie inny pomysł na motyw przewodni swoich urodzin.

przyjęcie urodzinowe

Dla małych dzieci przyjęcie urodzinowe to niesamowite wydarzenie. Rodzice stają na głowie wymyślając tematykę imprezy, wzorując się na tym, co podpatrzyli w Internecie lub sugerując się aktualnymi zainteresowaniami swoich pociech. Takim oto sposobem dziewczynki najczęściej mają przyjęcia dla księżniczek, gdzie królują różowe torty i babeczki, a chłopcy wcielają się w ulubionych superbohaterów lub postaci z kreskówek. Jednak czasami dziecko ma swoją, nieco szaloną wizję urodzin i mimo wielu prób nie daje się przekonać do zmiany zdania.

Sytuacja taka spotkała Rebeccę, mamę 3-letniej Audrey. Kobieta wiedząc o zbliżających się urodzinach córki próbowała podpytać dziewczynkę o motyw przewodni jej wymarzonego przyjęcia. Odpowiedź jaką usłyszała wprawiła ją w osłupienie. Miała nadzieję, że mała Audrey z czasem zmieni zdanie, jednak za każdym razem gdy ponawiała pytanie o tematykę urodzin słyszała jedno: kupa.

Dziewczynka wymarzyła sobie, że jej przyjęcie z okazji 3. urodzin będzie nawiązywało do kupy. Chciała, by pomieszczenie było udekorowane balonami w kształcie kupy, a na stole stał tort z motywem kupy. Ostatecznie Rebecca razem z mężem zdecydowali, że wyprawią Audrey jej wymarzone przyjęcie. Początkowo obawiali się, jak zareagują na tak niekonwencjonalny motyw przewodni dziadkowie, ale kobieta przyznała, że cała historia wprawiła najbliższych w wyśmienity humor.

Wyjątkowa impreza miała miejsce w październiku, w domu małej jubilatki. Na gości czekało mnóstwo atrakcji, od ciasteczek i tortu z motywem kupy, po brązowe balony i grę, która polegała na przypięciu kolorowej kupy to tablicy z kartką w kształcie sedesu. Rebecca, mama dziewczynki przygotowała nawet strój w kształcie kupy, w który się przebrała na tę okazję. Kobieta przyznała, że ma nadzieję, że zainspiruje innych rodziców, by przygotowując przyjęcia dla własnego dziecka skupili się na tym, czego maluch naprawdę chce.

„Mam wrażenie, że w czasach Facebooka i Pinteresta, czasami sami łapiemy się na próbie zaimponowania innym dorosłym. To przyjęcie nie było dla mnie, tylko dla Audrey. Wiem, że kiedy za kilka lat zerkniemy na te zdjęcia one zawsze będą idealnie reprezentować Audrey, gdy miała 3 latka: zabawną i nietypową dziewczynkę” – zakończyła Rebecca.

Na następnych stronach zobacz urocze zdjęcia z tego niekonwencjonalnego i zabawnego przyjęcia urodzinowego!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz