Przypadek jeden na 500 000: historia rodziców trzech par bliźniąt!

Karen oraz Collin nie są typowymi rodzicami. Nie tworzą również standardowego modelu rodziny. Dlaczego? Poznajcie ich historię.

Karen

Szesnaście lat temu na świat przyszły ich pierwsze dzieci, para bliźniąt: Lewis oraz Kyle. Dwa lata później, mimo wszelkich przeciwności losu oraz wbrew najśmielszym nawet oczekiwaniom – spadła na nich wiadomość o drugiej ciąży. Na świat przyszły... bliźnięta. Chłopców nazwano Finn oraz Judy. Jak zapewne można się domyślić – młodzi rodzice mieli ręce pełne roboty przy dwóch parach bliźniąt.

Minęło dziesięć lat, ich życie powoli się uspokajało, gdy dzieci rosły, nabierając przy tym minimalnej chociaż ogłady i samodzielności. Jak się później okazało – ten stan zagościł na bardzo krótko. Dlaczego? Karen bowiem była ponownie w ciąży...

Zaskakująca wiadomość dla nich obojga, ale jeszcze bardziej zaskakujące wieści tak naprawdę dopiero ich czekały! 41-letnia wówczas Karen powtarzała, że to zbyt irracjonalne, szalone, po prostu niemożliwe, by działo się naprawdę! Jednak szok na wiadomość o ciąży nie mógł się równać z informacją o tym, że Karen spodziewa się bliźniąt!

Lekarz powiedział im wówczas, że statystycznie są jednym takim przypadkiem na 500 000. Większą szansę mieliby wygrać w loterii niż począć trzy pary bliźniąt! Niespodzianek nie było jeszcze wówczas końca. Dlaczego? Prawdziwym szokiem byłoby to, co okazałoby się przy USG połówkowym i określaniu płci. Para jednak zdecydowała, że chcą, aby utrzymane to zostało w tajemnicy aż do rozwiązania.

Nie ukrywali oni nawet przez chwilę, że ta sytuacja była dla nich bardzo stresująca. Byli już po czterdziestce, w domu mieli już czworo dzieci, czyli dwie pary bliźniaków. Po narodzinach dwóch córeczek (tak, doczekali się dziewczynek!) tworzą szczęśliwą, pełną miłości rodzinę i świetnie sobie radzą! Obejrzyjcie galerię zdjęć Z NIMI w roli głównej.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anonim
2015-11-01 19:20:29

re: Przypadek jeden na 500 000: historia rodziców trzech par bliźniąt!

moi znajomi mają 6 dzieci w tym dwie pary bliżniąt ich córka również niedawno urodziła blizniaczki, a jeszcze los może ich zaskoczyć :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz