`Przytul mocno swoje dzieci!` - poruszające przesłanie matki, która straciła dziecko w wypadku

Jej post udostępniono ponad 400 tysięcy razy. Kobieta uważa, że w dobie nowoczesnych technologii, zatraciliśmy umiejętność cieszenia się życiem.

Titus Grimm

31-letnia Ashley Grimm z Emmet w Idaho ma piątkę dzieci. 4-letni Titus był tym najbardziej kreatywnym. Zapięte pasy w samochodzie były dla niego wyzwaniem rodem z filmów o superbohaterze. Kobieta próbowała zastosować różnego rodzaju zabezpieczenia podczas jazdy, ale chłopiec z każdych się wypinał. Rodzinne podróże wiązały się z kilkoma postojami, podczas których Ashley musiała wpinać syna ponownie.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Monika
2017-02-07 23:44:07

Bardzo to wszystko ładnie napisane ale js jednak dałabym radę rodzicom aby zamiast podać w necie emocjonalnie nasycone rady po prostu pomyśleli, zastanowili się jaki popełnili błąd, jakim cudem 4 letnie dziecko może się wypiąć z pasów i zamienić miejscami z bratem bez wiedzy rodzica który prowadzi samochód? Przecież ono musi mieć nie tylko zapięte pasy ale również fotelik lub przynajmniej booster jeśli jest odpowiednio duże. To straszne co się stało i bardzo jej współ ... czuje ale naprawdę mogła sobie darować swoje rady i po prostu zastanowić się nad sobą zamiast pędzić do komputera, ma jeszcze kilkoro dzieci. Dziecko czteroletnie można nauczyć przestrzegania zasad, dopóki nie siedzi spokojnie w samochodzie nikt nigdzie nie jedzie, czy ten samochód miał otwarte okna na oścież czy to dziecko wybiło szybę? Jakim cudem wypadło przez okno? Każdego dnia boje się wypadków, dwójka moich kolegów ze szkoły w wieku 7 lat zginęła pod kołami samochodu, to straszne ale jest jedna ważna rzecz jako rodzice nie możemy liczyć na szczęście i dlatego róbmy wszystko ci się da aby się upewnić ze wozimy dzieci bezpiecznie. Ja powiedziałam córce już nie raz ze jeśli będzie się bawić pasami możecie prostu zginąć w wypadku, wytłumaczyłam jej ze szczegółami ci może się stać i teraz mając cztery lata sama pilnuje żeby być zapięta zanim ruszy samochód. przede wszystkim uczmy się na błędach a nie ignorujmy ich pisząc infantylne komentarze. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz