Gorszy książę?

Nieraz nawet przedstawiciele królewskiego rodu nie umieją się zachować...

książę Harry

 

Różne są reakcje ojców na narodziny dzieci, jednak większość świeżo uieczonych tatusiów potrafi zachować się taktownie, nawet jeśli jakaś cecha malucha ich rozczarowała. Niestety, do tej grupy zdecydowanie nie należy następca brytyjskiego tronu książę Karol.

 Zadanie wykonane

Gdy na świat przyszedł William, lady Diana i książę Karol nie mieli już potrzeby powiększania rodziny, ponieważ nasępca Karola był już na świecie. Nie od dziś wiadomo, że ich małżeńskie relacje od początku nie należały do najlepszych, dlatego wykonanie obowiązku książęcej pary pozbawiło ich presji. Gdy dwa lata później Diana zaszła w ciążę, jej mąż nie powitał tej informacji z radością, jakiej można by się spodziewać po przyszłym tacie.

Najgorsza była jednak jego reakcja, gdy po trudnej, zagrożonej ciąży na świat przyszedł książę Harry. Słowa księcia wypowiedziane na widok synka brzmiały: "Boże, to chłopak! I nawet ma rude włosy!". Księżna po tym podsumowaniu swojego nowo narodzonego dziecka przez jego ojca przepłakała całą noc. Chyba nie ma matki, która by tego nie zrozumiała, prawda?

Książę Karol po zapewnieniu Wielkiej Brytanii przyszłego króla, bardzo chciał mieć córkę. Czy jedank fakt, że stało się inaczej upoważniał go do nieukrywanego rozczarowania dzieckiem? Poza tym: co z tego, że ma rude włosy? Czy ta cecha jest jakąś ujmą dla człowieka? Zdaniem Karola chyba tak, bo do dziś Dzieli swoich synów na lepszego i gorszego. Harry żyje w cieniu brata i to wcale nie dlatego, że William jest dziedzicem korony.

zg

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz