Kontrowersyjna reklama Skittles na Dzień Matki. Zobacz, dlaczego została usunięta! [VIDEO]

Ten spot to jedna z najbardziej przerażających rzeczy ostatnich lat.

Dzień Matki

Dzień Matki to okazja, by każde dziecko mogło podziękować mamie za wszystko, co dla niego zrobiła. Najpopularniejsze marki wykorzystują to święto do zrobienia okolicznościowych reklam, by zachęcić klientów do zakupu ich produktów. Pojawiają się więc reklamy popularnych czekoladek, w których dziecko w dowodzie wdzięczności zanosi mamie pyszne pralinki. Producenci Skittles, owocowych cukierków, które kształtem przypominają popularne M&M’s, zapewne zamierzali osiągnąć podobny efekt, ale wyszło odwrotnie. Ich najnowsza reklama mogła zniechęcić bardzo wielu klientów.

Reklamy Skittles wyróżniają się spośród materiałów promocyjnych innych producentów. Zamiast wzruszać i rozśmieszać często są obraźliwe i dość dziwaczne. Najnowsze, 30-sekundowe dzieło wyprodukowane na amerykański rynek przebiło jednak wszystkie poprzednie. Historia reklamy wyprodukowanej specjalnie z okazji Dnia Matki jest prosta: matka i syn siedzą na kanapie dzieląc się paczką Skittles. Właśnie to „dzielenie się” jest najokropniejszą rzeczą, jaką w ostatnim czasie można zobaczyć w Internecie.

Chociaż „dzielenie się” to oznaka miłości, producent Skittles podszedł do tego ze złej strony. Reklama przedstawia dorosłego mężczyznę, który jest połączony z mamą przez pępowinę, dzięki czemu doskonale wie, o jakim smaku cukierki właśnie zjada. Bohaterowie dzielą dziwne spojrzenia, pojawia się zbliżenie na pępowinę, a na końcu mężczyzna przyznaje, że tęskni za ojcem. Po takich ujęciach widz może zadać sobie tylko jedno pytanie: czy tata też został zjedzony?

Reklama nie zachwyciła klientów, tak jak wszystkie poprzednie i po krótkim czasie została usunięta z Youtube’a. Jednak jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie więc każdy, kto chce na własne oczy zobaczyć tez przerażający spot, ma taką możliwość.

Kochane Supermamy, a Wy co sądzicie o dość kontrowersyjnym pomyśle producenta? Podoba się Wam przedstawienie matczynej miłości w taki sposób? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-26 23:40:10

Reklama psychopatyczna nie wiedziałam co mam myśleć byłam przerażona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz